کد خبر: ۵۲۶۹۱۲
زمان انتشار: ۱۲:۱۸     ۳۰ خرداد ۱۴۰۲
مردی همسر و ۲ کودکش را به قتل رساند و این در حالی بود که دخترکوچولوی دیگر این خانواده توسط مادرش در اجاق گاز پنهان مانده بود.

به گزارش پایگاه خبری 598، اعتیاد بازهم جنایتی دیگر را رقم زد، جنایتی تکان‌دهنده در کانون خانواده، مرد جوان که تحت تأثیر موادمخدر همسرو ۲ فرزندش را با چاقو به قتل رسانده است دیروز درحالی دستگیر شد که مدعی بود او قاتل نیست اما وقتی با مستندات پلیس روبه‌رو شد به قتل عام خانوادگی خونین‌اش اعتراف کرد.

این مرد که در جنایتی تکان‌دهنده همسر ودو پسر خردسالش را با چاقو به قتل رسانده بود صبح دیروز با تلاش کارآگاهان تیزهوش شهریار دستگیر شد.

قتل عام خانوادگی تکان‌دهنده

رسیدگی به این پرونده ازظهر ۲۸خرداد امسال واز زمانی کلید خورد که همسایه‌ها به کلانتری محل اطلاع دادند یک زن و دو فرزندش به طرز مرموزی کشته شده‌اند.

وقتی گشت پلیس به محل جنایت که در یکی ازخانه‌های واقع در صبا شهر شهریار بود رسیدند با ۳ قربانی غرق در خون به نام‌های فاطمه ۲۶ساله اسماعیل ۳ ونیم ساله وادریس ۲ و نیم ساله روبه‌رو شدند.

به دستور بازپرس کشیک قتل که خودش را خیلی زود به صحنه جنایت رسانده بود اجساد به پزشکی قانونی منتقل شدند.

راز گشایی این پرونده در حالی در دستور کارآگاهان جنایی قرار گرفت که با معمای پیچیده‌ای روبه‌رو شده بودند.

شوهر قاتل است

تحقیقات اولیه از همسایه‌ها نشان می‌داد شب قبل از جنایت زن وشوهر همسایه درگیری ومشاجره لفظی داشتند که صدای این بگو مگوها به خانه همسایه‌ها رفته بود.

ظهر روز بعد زن همسایه که نگران فاطمه بود به سراغش می‌رود اما کسی در را باز نمی‌کند او با کمک همسایه‌های دیگر قفل در را شکسته و وارد خانه می‌شوند که متأسفانه با صحنه دلخراش حمام خون روبه‌رو می‌شوند.

سرنوشت عجیب نوزاد زنده مانده!

درحالی که همسایه‌ها وحشت زده شده و در حال تماس با پلیس بودند صدای نوزاد از آشپزخانه شنیده شد. وقتی زن همسایه به آنجا می‌رود و در اجاق گاز را باز می‌کند با دختر کوچولوی خانواده به نام حورا روبه‌رو می‌شود. این دخترک ‌که به نظر می‌رسد مادر در آخرین لحظات او را در اجاق گاز پنهان کرده باشد تنها بازمانده این جنایت دهشتناک محسوب می‌شود.

کارآگاهان در تحقیقات بعدی و فرضیه‌های جنایی توانستند عامل جنایت را که همسر مقتول است ردیابی کنند.این درحالی بود که هیچ ردی از متهم وجود نداشت. او کارگر یک ساختمان بود و هیچ فامیلی هم در ایران نداشت.

سرانجام بعد از۲۴ساعت از وقوع جنایت مخفیگاه متهم در شهریار با تلاش مأموران آگاهی شناسایی و وی دستگیر شد.

اعترافات مرد سنگدل

سرهنگ فضل‌الله سواری‌پور رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران گفت: متهم ۲۸سال سن دارد. او که در اظهارات اولیه منکر جنایت‌هایش بود اما سرانجام در بازجویی‌های فنی لب به سخن گشود. ابتدا مدعی بود صبح به محل کارش رفته و اصلاً از این ماجرا اطلاعی ندارد اما بعد مدعی شد که مدتی بود به خاطر مصرف مواد رفتارهایش دست خودش نبوده و این روزها به همسرش که زن زیبا و خوش لباسی بوده سوءظن داشته است. صبح ساعت ۶ونیم ابتدا دو پسرش را در خواب با چاقو کشته و بعد به سراغ همسرش رفته است و او را در حالی که مقاومت می‌کرد در بستر خواب به قتل رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران درباره سرنوشت نوزاد ۶ماهه که دراین جنایت جان سالم به دربرده است، گفت: این دخترک به خانواده مادرش سپرده شده است.

وی درباره زوایای پنهان این پرونده نیز گفت: متهم به خاطر مصرف مخدر دست به این جنایت زده‌است البته تحقیقات بیشتر درباره این پرونده ادامه دارد و بعد از تست روانشناختی از متهم و ارائه گزارش پزشکی قانونی می‌توان درباره علت این جنایت اظهار نظر کرد.

منبع: روزنامه ایران
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها