کد خبر: ۵۲۸۹۸۴
زمان انتشار: ۱۱:۰۰     ۳۰ مرداد ۱۴۰۲
ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) چگونگی اخذ گذرنامه‌های بین‌المللی و زیارتی و نیز تمدید گذرنامه را برای راهیان زیارت اربعین در عراق اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از مشرق، ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) روز دوشنبه در هفتمین اطلاعیه خود، چگونگی اخذ گذرنامه‌های بین المللی و زیارتی و نیز تمدید گذرنامه را برای راهیان اربعین در عراق را اعلام کرد و از هموطنان خواست نسبت به اخذ یا تمدید گذرنامه‌های خود اقدام کنند.

در این اطلاعیه روش‌های دریافت گذرنامه به شرح زیر اعلام شده است:

۱- جهت دریافت گذرنامه بین المللی مراجعه به درگاه پلیس من یا دفاتر پلیس +۱۰ .

۲- برای دریافت گذرنامه زیارتی اربعین می بایست افراد پس از ثبت نام در سامانه سماح از طریق مراجعه به درگاه پلیس من و یا مراجعه حضوری به ادارات پلیس گذرنامه مراکز استانها نسبت به اخذ گذرنامه موصوف اقدام نمایند.

۳- افرادی که بیش از دو سال از اعتبار گذرنامه آنان گذشته نیز می توانند پس از ثبت نام در سامانه سماح با مراجعه به ادارات پلیس گذرنامه مراکز استانها نسبت به اخذ مهر تمدید گذرنامه خود اقدام نمایند.

ستاد مرکزی اربعین تاکید کرده است که گذرنامه زیارتی اربعین و یا ممهور نمودن و تمدید اعتبار گذرنامه های منقضی تنها برای سفر به کشور عراق تا پایان ماه صفر اعتبار دارد و برای هرگونه سفر در غیر ایام اربعین و یا به سایر کشورها الزاماً گذرنامه بین المللی معتبر خواهد بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها