کد خبر: ۵۲۹۳۹۲
زمان انتشار: ۱۳:۱۰     ۱۲ شهريور ۱۴۰۲
رئیس اداره حج وزیارت استان قم اظهار داشت: از روز پنجم شهریور ماه 20 نفر از خادمان افتخاری سازمان حج وزیارت استان قم در دو گروه 10 نفری به صورت 24 ساعته افرادی که بستگان یا وسایل خود را گم کرده اند و یا آشنایی با مسیری ندارند توسط خادمان افتخاری هدایت می شوند.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسین موسوی رابطی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره حماسه اربعین اظهار داشت: حماسه اربعین به گونه ای است که هر فرد با هر گویش و زبانی و به هر طریقی برای خدمت به این حماسه عظیم قدم می بردارد که ما نیز همگام با محبان عظیم اهل بیت خدمت می کنیم.

وی ادامه دادکه 21نقطه در شهر کربلا به منظور راهنمایی و هدایت زائرین اباعبدالله الحسین علیه السلام در نظر گرفته شده است که دو نقطه میدان پرچم روبروی کنسولگری و خیابان امام علی علیه السلام(ساحه الزهرا) به استان قم اختصاص یافته است.

موسوی رابطی عنوان کرد: از روز پنجم شهریور ماه 20 نفر از خادمان افتخاری سازمان حج وزیارت استان قم در دو گروه 10 نفره به صورت 24 ساعته افرادی که بستگان ،مسیر،موکب مورد نظر یا وسایل خود را گم کرده اند توسط خادمان افتخاری هدایت می شوند.

رئیس اداره حج وزیارت استان قم بیان کرد: افرادی که خانواده خود را گم کرده اند از طریق نرم افزار همیار اربعین مشخصات آن ها شناسایی می شود و از طریق وسایل ارتباط جمعی که دراختیار کلیه نیروها قرار داده شده است به خانواده خود وصل می شوند.

وی اظهار داشت: در طول این چند روزی که فعالیت خود را آغاز کردیم هزاران سوال را پاسخ دادیم ده ها فرد گمشده را به خانواده خود رسانیده ایم و سعی کردیم تا آرامش خاطری را برای زائران ایجاد کنیم.

موسوی رابطی در پایان خاطر نشان کرد: خدمات شبانه روزی راهنمایان افتخاری در کربلای معلی تا پایان مراسم اربعین ادامه خواهد داشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها