کد خبر: ۵۲۹۴۲۸
زمان انتشار: ۱۳:۱۱     ۱۳ شهريور ۱۴۰۲
کاسبی اپوزیسیون/
به دنبال اغتشاش سال گذشته به بهانه فوت مهسا امینی، اپوزیسیون ایرانی در خارج و داخل کشور، به هر شکل و بهانه ای به دنبال کاسبی مالی خود از جیب ایرانیان به خصوص ایرانیان خارج از کشور هستند.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از فارس پلاس؛ روایت روز - این روزها فوت «مهسا امینی» محل درآمد اپوزیسیون شده و سران اپوزیسیون با شیوه‌های مختلف برای خالی کردن جیب براندازان برنامه‌ریزی می‌کنند، کار به جایی رسیده است که برای شنیدن سخنان سران اپوزیسیون هم براندازان باید پول پرداخت کنند.

لیدرهایی با شیوه‌های کاسبی‌شان مورد توجه قرار گرفته‌اند:

فائقه آتشین ملقب به گوگوش

در روزهایی که براندازان با دیکتاتوری به صفحات مجازی چهره‌های ورزشی و هنری ایران حمله می‌کردند که باید عزادار باشند و حق فعالیت ورزشی و هنری را ندارند، لیدرهای برانداز در آن روزها با برگزاری کنسرت مشغول درآمدزایی بودند. یکی از کسانی که در این یک‌سال دلارهای کلان از سادگی براندازان به جیب زد، فائقه آتشین معروف به «گوگوش» بود.

آش کاسبی گوگوش از مرگ مهسا امینی آن‌قدر شور شده بود که بالاخره براندازان به کنسرت‌های او در روزهای اغتشاشات اعتراض کردند.
 

بعد از اجرای کنسرت سیدنی، گوگوش با شعار«بی‌شرف» توسط براندازان بدرقه شد

کاسبی گوگوش در ایام اغتشاشات فقط به اجرای کنسرت ختم نمی‌شد، بلکه در کانادا عطرهایی فروخته می‌شد که عکس گوگوش و بوی «زن، زندگی، آزادی» در آن تبلیغ می‌شد! آن زمان این بیلبورد با موجی از انتقادات کاربران به همراه شده بود.
 

سروش لشکری معروف به هیچکس

افشاگری یک مجری شبکه BBC فارسی از «هیچکس» خواننده فراری برای جنگ‌طلبی خود علیه ملت ایران، کاسبی این لیدر اغتشاشات بود. رعنا رحیم‌پور مجری اخراج شده BBC فارسی خطاب به هیچکس: «اینکه دوست‌داری به ایران حمله نظامی شود، آیا با ۴۰۰هزار دلاری که گرفتی ربطی دارد یا خیر؟»
 


پدر محسن شکاری

محسن شکاری که اخیرا به جرم مفسد فی الارض اعدام شده است. پدر وی در ماه‌های گذشته با تولید ماگ  و تیشرت با عکس پسرش در حال کاسبی با خون فرزند خود بود.


مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر ایرانی که در خارج از ایران زندگی می‌کند در ماه‌های گذشته چمدان‌های زن، زندگی آزادی می‌فروخت!
 


خواننده‌ای لس‌آنجلس نشین

اجرای کنسرت‌های پر ترافیک با شعار زن، زندگی آزادای توسط عرفان، شاهین نجفی، ابی، فرامرز اصلانی و ... قیمت بلیت تا ۲۰۰ دلار در ایام اغتشاشات!
 


رضا پهلوی و همسرش

از نکات عجیب کاسبی سران اپوزیسیون از مرگ مهسا امینی و شعار «زن، زندگی، آزادی» سخنرانی پولی در اجتماع براندازان است! یاسمین همسر رضا پهلوی برای سخنرانی در سالروز ‎مهسا امینی بلیت می فروشد:۱۵۰ دلار عادی، ۲۵۰ دلار VIP و ۴۵۰دلار کنار شهبانو و صرف ناهار با او۲۵۰ دلار! «دونیت یا همان هدیه، فراموش نشود!»
 


رضا پهلوی به بهانه تاسیس «صندوق کمک مالی» توانست بیش از یک میلیون دلار از سازمان های غیرشفاف و «کمک های مردمی»، جذب سرمایه داشته باشد. اخیرا پهلوی در مصاحبه زنده تلویزیونی گفت: «خود خارج کشوری‌ها به داخلی‌ها کمک کنند!» این درحالی است که سرنوشت آن یک میلیون دلار مشخص نیست.
 

 


لازم به ذکر است که عکس‌های تفریح میلیاردی رضا پهلوی اخیرا مورد انتقاد کاربران شده بود.
 

 


جزیره نِکِر واقع در جزایر ویرجین بریتانیا، یک ملک خصوصی بوده و هزینه یک شب اقامت در آنجا بالغ بر ۱۵۰ هزار دلار است و سقف مهمانان این جزیره «۴۸ نفر» است.

رضا پهلوی و رسانه‌های معاند همچون بی‌بی‌سی درحالی مدعی شده‌اند که این سفر برای سخنرانی و جلسات سیاسی_اقتصادی بوده که تصاویری از وی در شبکه‌های اجتماعی دیگر افراد حاضر در جزیره منتشر شده که نشان دهنده تفریحی بودن این سفر می‌باشد.

مسیح علینژاد

کاسبی این شخص از اغتشاشات حتی صدای اپوزیسیون را هم درآورده است (اینجا بخوانید) مسیح علینژاد آشکارا از دولت آمریکا برای براندازی پول می‌گیرد و برای هر سخنرانی خود ۳۰هزار دلار پورسانت از آمریکا دریافت می‌کند.
 


نمونه این مدل اعتراضات که به دلالی و کاسبی سران آن ختم شود، در جایی پیدا نمی‌شود ولی اپوزیسیون از این نمد، کلاهی بافته‌اند و بر سر جماعتی ساده‌ گذاشته‌اند که تصور می‌کنند به توسط این جماعت به سرنگونی جمهوری اسلامی خواهند رسید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها