کد خبر: ۵۲۹۸۴۸
زمان انتشار: ۰۹:۴۶     ۰۱ مهر ۱۴۰۲
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر در دو شاخص عمومی و اختصاصی در گروه فرهنگی، علمی و آموزشی شد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، حجت الاسلام والمسلمین سید محمودعرب در جشنواره شهید رجایی استان قم با کسب رتبه برتر در دو شاخص عمومی و اختصاصی گروه فرهنگی، علمی و آموزشی انتخاب شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم ، با بیان اینکه موفقیت در ارائه آموزش های مهارتی به جامعه همواره حاصل تلاش جمعی است، اظهارداشت: این موفقیت نتیجه تلاش‌های همکارانم در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان است و بدون تردید، کسب این عناوین در جشنواره شهید رجایی که با هدف توسعه فرهنگ خدمت رسانی و آگاهی مردم از عملکرد مدیران برگزارمی شود، همه کارکنان این اداره کل، مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح استان، آموزشگاه های آزاد و شرکای اجتماعی مهارتی استان سهیم بوده اند و این عنوان متعلق به خانواده بزرگ آموزش فنی و حرفه ای استان قم است.

عرب افزود: این مسیر با فراهم کردن زمینه حضور و مشارکت نخبگان، صاحبنظران در همه امور از جمله راهبردهای اجرایی در بخش اجرای آموزش فنی و حرفه ای، موفقیت های چشمگیری در رشد شاخص ها و برنامه های ملی حاصل شده است و مسیر توسعه را برای دستیابی به آنچه شایسته نام این استان سرافراز است، هموار کرده است.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها