کد خبر: ۵۳۲۳۹۸
زمان انتشار: ۲۲:۳۸     ۱۴ آذر ۱۴۰۲
بیمه آسیا، با حضور مدیرعامل در پنل تخصصی، برپایی غرفه و معرفی نرم افزارهای کاربردی در نمایشگاه جانبی و همچنین پذیرش چندین مقاله مدیران و کارشناسان بیمه آسیا، مشارکت فعالی در نخستین روز برگزاری سی امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین المللی بیمه و توسعه داشت.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در این همایش به عنوان عضو پنل تخصصی "تکافل، بیمه رایج و مدیریت ریسک" حضور داشت که شش مقاله در این پنل تخصصی، مورد نقد و بررسی اعضای پنل قرار گرفت.

بنا بر این گزارش، در نمایشگاه جانبی همایش بیمه و توسعه نیز بیمه آسیا با برپایی غرفه اختصاصی، سامانه فروش اقساطی آسیا مهر، سامانه آسیا برتر و سامانه سیناد (ارسال و بررسی اسناد درمانی) را معرفی کرد.

این گزارش می افزاید، در روز برپایی همایش، رییس کل بیمه مرکزی و هیأت همراه و مدیران عامل شرکت های بیمه از غرفه بیمه آسیا بازدید کردند و با نرم افزارهای کاربردی بیمه آسیا آشنا شدند.

گفتنی است، در نخستین روز برپایی این همایش و در مراسم افتتاحیه، استاد هاشمی رییس کل بیمه مرکزی، زلفی گل وزیر علوم و آموزش عالی و همچنین، رییس پژوهشکده بیمه و چند مدعو و مهمان داخلی و خارجی سخنرانی کردند و پس از آن، با برگزاری پنل های تخصصی، مقالات ارائه شده مورد بررسی قرار گرفتند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها