أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۳۲۹۲۷
زمان انتشار: ۱۴:۳۰     ۰۹ دی ۱۴۰۲
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه عملیات ساخت نهضت ملی مسکن از یک میلیون و ۹۳۰ هزار واحد عبور کرد، گفت: اجرای این طرح شتاب بیشتری خواهد گرفت.‌

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی ‌در جریان افتتاح واحدهای نهضت ملی مسکن استان در گفت‌وگو با خبرنگاران، یکی از مهم‌ترین پروژه‌های دولت در جریان سفرها و بازدیدها را افتتاح پروژه‌های نهضت ملی مسکن عنوان کرد و گفت: در سفرهای انجام شده و بازدیدها از پروژه‌های نهضت ملی مسکن که به‌شکل منظم در حال انجام است، هم پروژه‌ها روند مناسبی در اجرا پیدا کرده است و هم واحدهای آغاز شده به‌تدریج در حال تکمیل هستند که در برنامه‌های متعدد تحویل متقاضیان خواهد شد.

عملیات اجرایی 28 هزار واحد نهضت ملی در اردبیل آغاز شد

وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه مجموع افتتاح در شهرهای مختلف در ماه‌های آینده تسریع می‌شود، توضیح داد: امروز در استان، عملیات اجرایی و احداث 28 هزار واحد نهضت ملی مسکن آغاز شده است و افرادی که واجد شرایط برای تأمین مسکن بودند با تأمین زمین مناسب در اردبیل به پروژه‌ها متصل شدند.

بذرپاش تأمین زمین در استان اردبیل را مناسب ارزیابی کرد و افزود: عملیات اجرایی ساخت مسکن در سایت 650 هکتاری که عملیات آماده سازی زمین آن اسفندماه سال گذشته آغاز شده بود، در تیرماه امسال شروع شد.

وی افزود: در این سایت مقرر شده تا 10 هزار واحد احداث شود که روند مناسبی یافته است و انتظار داریم تا با تسهیل گری‌های انجام شده سرعت تکمیل واحدها افزایش یابد و واحدها در زمان مقرر به متقاضیان تحویل شود.

بهره‌برداری از 720 واحد مسکونی احداث شده توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره)

وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: امروز در سفر به استان اردبیل، همچنین بهره‌برداری از 720 واحد مسکونی در سایت شهری با کارگزاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) انجام شد که این واحدها هم کیفیت خوبی دارد و هم مورد رضایت مردم بوده است.

بذرپاش همچنین از بهره‌برداری از 5848 واحد روستایی در سطح استان اردبیل در جریان سفر امروز خبر داد و تصریح‌کرد: در برنامه است تا با تسریع در تکمیل واحدهای نهضت ملی مسکن، افرادی که سال‌ها در انتظار تأمین مسکن بودند واحدهای خود را در زمان تعیین‌شده، دریافت کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دولت تسهیلات مسکن را در مناطق شهری از 350 به 550 میلیون تومان و در مناطق روستایی از 200 به 350 میلیون تومان افزایش داد، گفت: با تسهیل‌گری دولت در بخش تسهیلات، پیش‌بینی می‌شود ساخت و ساز و تولید مسکن به‌ویژه در نهضت ملی مسکن رشد مناسبی یابد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها