أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۳۳۰۶۵
زمان انتشار: ۰۹:۴۹     ۱۳ دی ۱۴۰۲
وزارت امور خارجه لبنان اعلام کرد:« دو اعتراض «قاطعانه» در رابطه با حمله اسرائیل به حومه بیروت به سازمان ملل ارائه کرده است.»

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از شفقنا، آناتولی نوشت: «وزارت امور خارجه لبنان در بیانیه ای افزود:« عبدالله بوحبیب به نماینده لبنان در سازمان ملل و کاردار سفارت لبنان در واشنگتن دستور داد تماس های لازم برای قراردادن حومه بیروت را برقرار کنند.»

بر اساس این بیانیه، وزیر امور خارجه خواستار ارائه دو اعتراض قاطعانه در خصوص تجاوز خطرناک اسرائیل و تلاش برای کشاندن لبنان و منطقه به به یک تنش همه جانبه شد.

وی ضمن درخواست برای محکومیت اسرائیل، عنوان کرد:«تجاوز به حومه جنوبی بیروت در تکمیل سلسله تجاوزات فزاینده اسرائیل به جنوب لبنان است که مصیبت ها را بیشتر و صلح و امنیت منطقه را تهدید می کند.»

گفتنی است رژیم اسرائیل شامگاه گذشته ، صالح العاروری، معاون دفتر سیاسی حماس را در حمله ای به حومه جنوبی بیروت ترور کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها