کد خبر: ۵۳۳۰۷۲
زمان انتشار: ۱۱:۵۲     ۱۳ دی ۱۴۰۲
وزیر ارشاد:
وزیر ارشاد در بیان دلیل تعویق پروازهای حج عمره گفت: دلیل تعویق پروازهای حج عمره مسئله جدی نیست و یک اختلاف فنی بود. این مسئله باید بین سازمان هواپیمایی دو کشور باید حل شود.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از شفقنا: محمد مهدی اسماعیلی وزیر ارشاد امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در بیان دلیل تعویق پروازهای حج عمره گفت: دلیل تعویق پروازهای حج عمره مسئله جدی نیست و یک اختلاف فنی بود. این مسئله باید بین سازمان هواپیمایی دو کشور باید حل شود.

او با اشاره به شبکه نمایش خانگی گفت: قبلاً اشاره کردم که سیاست دولت و وزارتخانه در بحث نمایش خانگی، یک فرصت فرهنگی است اما در حوزه نظارت انتقاداتی داریم و باید با تعامل خوب بین دو جریان شبکه نمایش خانگی و متولیان آن حل شود.

وزیر ارشاد ادامه داد: تا امروز سازو کار نظارتی روشنی در این رابطه وجود نداشت. با مصوبه شورای عالی که تصریح می‌کند همه نظارت های وزارت ارشاد در فضای حقیقی، در فضای مجازی هم هست، این نظارت به‌زودی با سامانه خوبی تحت نظارت سازمان سینمایی درخواهد آمد.

او گفت: ما نگاه فرصت محور داریم و از حوزه نمایش خانگی در همه ادوار حمایت کردیم ولی انتقاداتمان محتوایی است که با سازوکار جدیدی باید مرتفع کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها