أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۳۳۱۹۰
زمان انتشار: ۱۳:۰۶     ۱۶ دی ۱۴۰۲
مهران غفوریان، بازیگر سینما و تلویزیون، درباره حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان گفته: هرکسی که از کشته‌شدن مردم بی‌دفاع، بی‌گناه و مظلوم خوشحال شود، با آن کسی که مرتکب این جنایت شده هیچ تفاوتی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری 598، مهران غفوریان، بازیگر سینما و تلویزیون، در واکنش به حادثه تروریستی کرمان که منجر به شهادت و مجروح‌شدن تعداد زیادی از هموطنانمان شد گفت: قتل‌عام این مردم خوشحالی ندارد. من نمی‌فهمم که یک ایرانی، چگونه می‌تواند از کشته‌شدن هم‌وطنان خود خوشحال شود؟ من با گرایش سیاسی و عقاید علی کریمی کاری ندارم؛ اما این یک مسئلۀ انسانی است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: کسی را که از کشتار انسان‌های بی‌گناه ابراز شادی می‌کند، باید در تیمارستان و به دور از دیگر بیماران روانی بستری کرد. واقعا این را نمی‌توان درک کرد.

غفوریان در پایان گفت: از بخش امنیتی کشور درخواست دارم که سریعتر اقدام کنند و جنایتکاران را به‌سزای عمل کثیف و غیرانسانی‌شان برسانند و البته مطمئن هستم که این‌طور نمی‌ماند.

منبع: فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها