کد خبر: ۵۳۳۵۱۹
زمان انتشار: ۱۰:۰۸     ۲۴ دی ۱۴۰۲
چند روز قبل پیکر بی‌جان زنی ۸۱ساله در یکی از مناطق سمنان کشف شد. او بر اثر خفگی جان خود را از دست داده بود و آثار چند ضربه چاقو نیز بر پیکرش دیده می‌شد.

به گزارش پایگاه خبری 598، همشهری نوشت:چند روز قبل پیکر بی‌جان زنی ۸۱ساله در یکی از مناطق سمنان کشف شد. او بر اثر خفگی جان خود را از دست داده بود و آثار چند ضربه چاقو نیز بر پیکرش دیده می‌شد.

در همین حال شواهد به‌دست آمده حاکی از این بود که النگوهای طلای مقتول نیز سرقت شده و این موضوع نشان می‌داد این قتل با انگیزه سرقت اتفاق افتاده است.

هرچند کارآگاهان ابتدا سرنخ قابل‌توجهی به‌دست نیاورده بودند، اما در ادامه به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد زنی ۴۶ساله که در نزدیکی محل زندگی مقتول ساکن است، در این جنایت دست دارد.

به این ترتیب تنها مظنون پرونده دستگیر شد و وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، به قتل اعتراف کرد.او در اعترافاتش گفت که زن سالخورده را با انگیزه سرقت النگوهایش به قتل رسانده است.

مأموران در بازرسی از خانه متهم بخشی از جواهرات مسروقه را کشف کردند و معلوم شد که او بخش دیگری از جواهرات را نیز به یک طلافروشی فروخته است.

بازجویی‌های فنی از متهم برای کشف سایر جرائم احتمالی‌اش ادامه داشت تا اینکه او در ادامه اعترافاتش گفت که سال گذشته زن دیگری را نیز با همین شیوه به قتل رسانده است. آنطور که او می‌گفت، این قتل در خانه مقتول اتفاق افتاده و با وجود تحقیقات گسترده، راز این جنایت سربه‌مهر باقی مانده بود.

در جریان تحقیقات انجام‌شده متهم اعتراف کرد که دی‌ماه ۱۴۰۱ مقتول را به قتل رسانده است. این قتل در محله جهادیه سمنان و تقریبا به شیوه همین قتل جدید اتفاق افتاده و قربانی آن زنی ۸۲ساله بود که جواهراتش سرقت شده بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها