کد خبر: ۵۳۴۸۶۳
زمان انتشار: ۲۰:۰۵     ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
نماینده سابق مردم خمین و محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت مردمی در انتخابات منجر به تولید قدرت خواهد شد و دشمنان را در توطئه‌آفرینی علیه ملت و کشور ناامید و ناکام خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، محمدابراهیم رضایی، نماینده سابق مردم خمین و محلات در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با سراج24 درباره نقش مردم در انتخابات گفت: نظام جمهوری اسلامی برپایه‌ی اتکا به مردم شکل گرفته است. پس از پیروزی انقلاب اسلامی و از همان ابتدا، همه‌ی تصمیمات با حضور مردم گرفته شده است. به همین جهت نقش‌آفرینی مردم در همه‌ی انتخابات‌ها مهم و اثرگذار است.

نائب رئیس سابق کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: هرگاه مردم در صحنه‌ها حضور داشتند، نقطه قوت نظام به شمار آمده است. دشمن هم به همین علت در تلاش است تا نقش مردم در انتخابات را بی‌اثر نشان دهد.

وی توضیح داد: انتخابات در جمهوری اسلامی نماد مردم‌سالاری دینی و حاکمیت مردمی است. نظام جمهوری اسلامی ایران همیشه به نقش داشتن مردم در انتخابات‌ها و همه‌پرسی‌ها بالیده است.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ضمن توصیه به مشارکت در انتخابات، یادآور شد: انتخابات نباید تضعیف شود؛ زیرا دشمنان سال‌های سال تلاش کرده‌اند که این نقطه قوت را به ضعف تبدیل کنند که البته در همه‌ی این موارد شکست خورده‌اند.

نماینده سابق مردم خمین و محلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب پس از امام راحل(ره) از انتخابات و آرای مردمی با قدرت حمایت کرده‌اند و همیشه مدافع رای ملت بوده‌اند. ایشان سال‌هاست انتخابات را به عنوان یک امانت، به خوبی حفظ و بارها بر نقش مهم مردم در انتخاب تاکید کرده‌اند.

رضایی در پایان خاطر نشان کرد: مشارکت مردمی در انتخابات منجر به تولید قدرت خواهد شد و دشمنان را در توطئه‌آفرینی علیه ملت و کشور ناامید و ناکام خواهد کرد. تجربه‌های این سال‌ها به ما نشان می‌دهد که حضور پرشور مردم می‌تواند قدر‌آفرینی کند و شر دشمن از سر مردم و نظام کم شود.


 

 
منبع: سراج24
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها