إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنْتُمْ تُوعَدُونَ(فصلت 30) * * * به یقین کسانی که گفتند: «پروردگار ما خداوند یگانه است!» سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می‌شوند که: «نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است!

      
کد خبر: ۵۳۵۳۱۷
زمان انتشار: ۱۴:۴۰     ۰۴ فروردين ۱۴۰۳
اقدامات طرح سلامت نوروزی تا سوم فروردین ۱۴۰۳؛
سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: در راستای اجرای طرح سلامت نوروزی از ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ تا سوم فروردین ۱۴۰۳، با انجام ۷۴۴ هزار و ۲۲۴ مورد بازرسی، علاوه بر پلمب ۲ هزار و ۴۳۵ مرکز و مکان بین‌راهی در کشور، ۷۸۲ هزار و ۶۵۵ کیلوگرم موادغذایی فاسد کشف و معدوم شد.

به گزارش پایگاه خبری 598،  سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: انجام ۷۴۴ هزار و ۲۲۴ مورد بازرسی از واحدهای مختلف شامل بازرسی از ۵۴۴ هزار و ۲۳۵ مرکز تهیه و توزیع موادغذایی و ۱۹۹ هزار و ۹۸۹ اماکن عمومی در راستای اجرای طرح سلامت نوروزی صورت گرفته است.

بر اساش این گزارش، ۱۱ هزار و ۲۰۱ مورد بازرسی از مراکز اقامتی شامل هتل،‌ متل، مهمانسرا و مهمانپذیر انجام شده است که در این مدت همچنین از ۱۸ هزار و ۴۴۴ مرکز و اماکن بین راهی نیز بازرسی شده است.

بیش از ۲۴۳۰ مرکز بین‌راهی توزیع مواد غذایی پلمب شد/ کشف ۷۸.۳ تن موادغذایی فاسد

ثبت ۷۶ هزار و ۳۸۰ مورد اخطار کتبی

سازمان اورژانس کشور همچنین از ثبت ۷۶ هزار و ۳۸۰ مورد اخطار کتبی در راستای اجرای طرح بازرسی از اماکن مختلف خبر داده که در همین راستا ۹ هزار و ۹۶۲ مورد به مراجع قضایی معرفی شدند. پلمب ۲ هزار و ۴۳۵ مرکز از دیگر اقدامات در این مدت بوده است.

تعداد کل نمونه‌برداری مواد غذایی در این بازه زمانی هشت هزار و ۱۸۴ مورد بوده که میزان موادغذایی فاسد، کشف و معدوم شده نیز به ۷۸۲ هزار و ۶۵۵ کیلوگرم رسیده است. همچنین تعداد کل موارد کلرسنجی انجام شده از منابع آب آشامیدنی به بیش از ۳۸۶ هزار مورد رسید.

تعداد کل موارد سنجش انجام شده از محیط و موادغذایی با دستگاه‌ها پرتابل نیز ۶۲۹ هزار و ۳۲ مورد بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها