کد خبر: ۵۳۸۰۰۲
زمان انتشار: ۱۴:۰۸     ۰۳ تير ۱۴۰۳
ظریف، وزیر پیشین امور خارجه که از نمادهای دوستی با دشمن و بانیان خسارت محض برجام است، با خشم و عصبانیت و هتک‌حرمت، منتقدانش را دروغگو خواند.
به گزارش پایگاه خبری 598، از یک ماجرا در روزهای تصویب خسارت محض برجام در مجلس شروع کنیم؛ وقتی ظریف، بازیچه بودن سرنوشت کشور در منش خود و هم‌طیفی‌هایش را آشکار کرد.
 
آنجا که ظریف گفت: ئه‌ئه ندیده بودم!
احمد توکلی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی تیرماه 1399 در مصاحبه با روزنامه اعتماد گفته بود؛ «وقتی وزیر امور خارجه برای توضیح توافق به مجلس آمد، من نماینده مجلس بودم. آقای ظریف پشت تریبون ادعا کردند که «بر اساس برجام تمام تحریم‌ها لغو می‌شود.» من چهار سؤال به ریاست مجلس، علی لاریجانی دادم که از این چهار سؤال، سه تای آنها در جلسه قرائت شد. یکی از سؤالات من این بود که شما مدعی هستید تمام تحریم‌ها لغو می‌شود، اما در این قراردادی که امضا کرده‌اید، در موارد متعددی نوشته ‌شده ‌است Suspend. این کلمه به معنای تعلیق است نه لغو. متن قرارداد را به آقای دکتر نجابت دادم و خواهش کردم ببرد پیش آقای لاریجانی. لاریجانی دید و گفت: «بله! اینجا نوشته ساسپند و معلوم است معنای آن چیست.» قرار شد که آقای نجابت ببرند و به آقای ظریف نشان دهند. آقای نجابت متن برجام را برد پایین و به آقای ظریف که سخنرانی‌ا‌ش تمام شده‌ و آن پایین نشسته ‌بود، نشان داد و آقای ظریف در واکنش با تعجب گفت: «ئه! ئه! من این را اصلا ندیده ‌بودم!» باور می‌کنید؟»
 
همین شخص وزیر پیشین امور خارجه با این وضع خجالت‌آور و بازی با منافع ملی و سرنوشت ملت ایران در برجام، دیروز در گردهمایی انتخاباتی پزشکیان در کاشان در اقدامی غیراخلاقی و زشت، با عصبانیت شدید و داد و فریاد، منتقدان خود را دروغگو خواند! شخصی که در مذاکرات لبخندهای مکرر و غیرمتعارفش به دشمن سوژه رسانه‌ها و مورد انتقاد افکار عمومی قرار گرفت، با مردم عنادگونه مواجه می‌شود. در همین شرایط باید توجه داشت که در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، جای برخی مدعیان اصلاحات ـ اعتدال که به دنبال حذف انقلاب اسلامی بودند، اقتصاد کشور را نابود کردند و اگر می‌توانستند، علاوه‌بر صنعت هسته‌ای، دیگر مؤلفه‌های اقتدار ایران را نیز به دشمن هدیه‌ می‌دادند ـ اما با ایستادگی رهبر حکیم انقلاب و مردم ناکام ماندند ـ عوض شده است و این افراد به جای صندلی دادگاه به فضای تبلیغات انتخابات آمده‌اند و با خیال آسوده دروغ می‌بافند و اگر هم اعتراضی باشد، سرکوب می‌کنند. از کوره در می‌روند و با خشونت، مردم را مورد هتک‌حرمت قرار می‌دهند. از نهادهای نظارتی باید پرسید چگونه اجازه می‌دهند اشخاصی که باید پاسخگوی فجایع تحمیل کرده به مردم باشند، به فضاهای عمومی از جمله تلویزیون و گردهمایی‌های انتخاباتی وارد شوند و با تحریف و دروغ‌بافی امنیت روانی مردم را هدف قرار دهند؟
 
 آقای ظریف ای‌ کاش در مقابل دشمنان هم این‌طور عربده‌کشی می‌كردی؛ نه در مقابل هموطنانت
یک فعال رسانه درباره برخورد زشت و پلشت ظریف با منتقدان نوشت: آقای ظریف ای کاش در مقابل دشمنان هم این‌طور عربده‌کشی می‌كردی؛ نه در مقابل هموطنانت.
اشداء علی المؤمنین، رحماء بین الکفار نباش آقای ظریف
ای کاش برای فساد‌های دوره خودتونم نعره می‌زدی، گرچه همین چای دبش هم از دولت روحانی شروع شد. این هیهات‌هارو یادت باشه بعدا بگو
هیهات من حسین فریدون
هیهات من مهدی جهانگیری 
هیهات من ولی‌الله سیف و احمد عراقچی
هیهات من دختر نعمت‌زاده وزیر صمت
و...
 
منبع : کیهان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها