کد خبر: ۷۲۲۳۶
زمان انتشار: ۱۴:۱۸     ۱۸ مرداد ۱۳۹۱
نجف نژاد از دعوت عبدولی به مجلس برای دریافت مدال طلایی نمادین خبر داد و گفت: بعد از بازی‌های المپیک، مجلس طی جلسه‌ای مشترک با وزیر ورزش و اعضای کمیته ملی المپیک موضوع داوری کشتی عبدولی را پیگیری خواهد کرد.
مقداد نجف‌نژاد رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به ناداوری آشکار کشتی عبدولی با  استیو گینو، گفت: اینکه اشتباه داوری جزئی از بازی است را باید بپذیریم اما نمی‌توانیم قبول کنیم که اقدام داور کشتی در مسابقه عبدولی با حریف فرانسوی، صرفاً یک اشتباه داوری بوده است.

وی افزود: همانگونه که رئیس‌جمهور محترم فرمودند، ملت ایران عبدولی را قهرمان واقعی می‌داند، نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز به نمایندگی از مردم ایران، آقای عبدولی را پیروز رقابت با استیو گینو فرانسوی می‌داند.

نجف‌نژاد از دعوت عبدولی به مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت که مدال طلای نمادین مجلس تقدیم وی خواهد شد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدام داور در کشتی روز گذشته عبدولی، شائبه‌های فراوانی را در ذهن مردم به وجود آورده است، تصریح کرد: بعد از پایان بازی‌های المپیک، هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس طی جلسه‌ای مشترک با وزیر ورزش و اعضای کمیته ملی المپیک موضوع داوری کشتی عبدولی را پیگیری خواهد کرد.

نجف‌نژاد با بیان اینکه مسئولان برگزار کننده المپیک ثابت کردند که با رشد و پیشرفت جوانان ایرانی مشکل دارند و فاقد صلاحیت لازم برای اجرای عدالت حتی در ورزش هستند، تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی درصدد است موضوع داوری روز گذشته کشتی را در مجامع ورزشی بین‌المللی مطرح کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۴
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ايران
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۶ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۱
۳
۰
عبدلي بداند قهرمان شدن نزد خدا و ملت ايران مهم است كه خدا ميداند تو قهرماني و ملي ايران هم تور قهرمان واقعي ميداند پس به دنبال پهلواني باش و بس
پاسخ
یونس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۳ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۱
۰
۰
به چشم قهرمان بهت نگاه می کنیم پهلوان
کسی که بایک دکه تا المپیک و فینال میرود شرف دارد به فوتبالیست هایی که مقابل قطر دست و پا شکسته بازی می کنند
پاسخ
فاصله گلناري
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۹ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۱
۰
۰
چيزي از ارزش هاي عبدولي كم نشد. ما همچنان اين قهرمان را دوست داريم
پاسخ
فرزاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۹ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۱
۰
۰
سعید عزیز! قهرمان واقعی تو هستی. خدا قوت پهلوان...
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها