کد خبر: ۷۳۶۲۳
زمان انتشار: ۱۲:۴۳     ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
نمایندگان مجلس با تعطیلی سه‌هفته‌ای جلسات پارلمان برای سرکشی وکلای ملت به حوزه‌های انتخابیه و نیز سپری کردن دور دوم تعطیلات تابستانی موافقت کردند.
فارس، نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) با تعطیلی جلسات علنی پارلمان طی سه هفته به منظور سرکشی وکلای ملت به حوزه‌های انتخابیه و نیز گذراندن دور دوم تعطیلات تابستانی موافقت کردند.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس در این جلسه گفت: قبل از آغاز جلسه علنی رئیس مجلس در مورد یک هفته حضور وکلای ملت در حوزه‌های انتخابیه و تعطیلات تابستانی با توجه به تقارن این ایام با عید فطر و نیز برگزاری اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، توضیحاتی را ارائه داد.

وی افزود: با توجه به اینکه 4 هفته کاری را امروز پشت سر گذاشتیم و در آستانه عیدفطر قرار داریم، نظر نمایندگان درباره سرکشی وکلای ملت به حوزه‌های انتخابیه به مدت یک هفته و گذراندن تعطیلات تابستانی با توجه به تقارن این ایام با تعطیلات اعلامی دولت برای برگزاری اجلاس نم در تهران، اعلام کنند.

بهارستان‌نشینان هم با 142 رأی موافق، 31 رأی مخالف و 14 رأی ممتنع از 210 نماینده حاضر در جلسه، با حضور یک هفته‌ای نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه و نیز سپری کردن دور دوم تعطیلات تابستانی موافقت کردند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها