کد خبر: ۷۴۳۲۵
زمان انتشار: ۱۳:۰۰     ۲۸ مرداد ۱۳۹۱
حکومت سوریه حداکثر تا یک یا دو ماه آینده سقوط خواهد کرد و «بشار أسد» به ایران فرار خواهد کرد. وی در خاک ایران بازداشت خواهد شد / اگر پیش بینی بنده غلط از آب درآمد، فعالیتم در زمینه تعبیر خواب را برای همیشه ترک خواهم کرد.
به گزارش شیعه آنلاین، نزدیک به یک سال است که مخالفان حکومت «بشار أسد» رئیس جمهور سوریه برای براندازی حکومت سوریه تلاش می کنند.

به رغم همه تلاش ها که از سوی کشورهای غربی مانند آمریکا و رژیم صهیونیستی و نیز کشورهای عربی مانند عربستان سعودی و قطر و همچنین ترکیه حمایت می شود، اما مخالفان تا بدین لحظه موفق به براندازی نشده اند.

این مخالفان همواره با انتشار اخبار دروغ، به جنگ روانی و فضا سازی علیه حکومت سوریه می پردازند اما بیشتر اخبار آنان دروغ از آب درآمده و برملا شده است.

مخالفان حکومت سوریه در جدید ترین روش برای تضعیف روحیه هواداران «بشار أسد» از جادوگران کمک گرفته اند. بر همین اساس «ابراهیم الرویس» که خود را تعبیر کننده خواب معرفی می کند، در مطلبی که آن را صفحه شخصی خود در سایت تویتر منتشر نمود، پیش بینی کرد که حکومت سوریه در آینده ای نزدیک سقوط خواهد کرد.

وی در این مطلب نوشت: حکومت سوریه حداکثر تا یک یا دو ماه آینده سقوط خواهد کرد و «بشار أسد» به ایران فرار خواهد کرد. وی در خاک ایران بازداشت خواهد شد!

«ابراهیم الرویس» در پایان گفت: اگر پیش بینی بنده غلط از آب درآمد، فعالیتم در زمینه تعبیر خواب را برای همیشه ترک خواهم کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها