کد خبر: ۷۴۷۵۱
زمان انتشار: ۱۹:۰۹     ۳۱ مرداد ۱۳۹۱
مهاجم سابق پرسپولیس گفت: نتایج تیم تا اینجا خوب نبوده است و همه ما نگران هستیم ولی من می‌گویم پرسپولیس داربی را می برد.

به گزارش ايسنا، فرشاد پیوس درباره هفتاد و پنجمين داربي پايتخت گفت: این اتفاقاتی که الان در فوتبال می افتد برای ما خواب و رویا بود. الان باشگاه خدماتی به بازیکنان می‌دهد که ما خوابش را هم نمی‌دیدیم ولی نتایجی رقم خورده که اصلا فکرش را نمی‌کردیم. با این وجود من اعتقاد دارم پرسپولیس داربی را می‌برد، چون پتانسیلش را دارد.

وی در توضیح نظر خود تصریح کرد: من نمی‌توانم به غیر از پیروزی در داربی فکر کنم اما جدای از احساسم، اعتقاد دارم داربی با سایر بازی‌ها فرق می‌کند. نمی دانم چرا و چطور؟ اما به دلم افتاده است که پرسپولیس برنده داربی است. گذشته از این، فکر می‌کنم بازيكنان تیم هم نمی‌توانند به غیر از این فکر کنند.

پیوس كه با سايت باشگاه پرسپوليس صحبت مي‌كرد ادامه داد: پرسپولیس هم بازیکنان جوان دارد که جویای نام هستند و با انگیزه‌ای که دارند می توانند با سر نترس بازی کنند و هم بازیکنان با تجربه‌ای دارد که میدان های مختلفی دیده‌اند و هر یک می‌تواند تیمی را جمع کند. الان همه این نفرات در یک تیم جمع شده‌اند، همه جور امکانات هم در اختیار آنها قرار دارد و من فکر می‌کنم این بازی بهترین فرصت است تا با پیروزی در آن، در مسیری قرار بگیرند که دیگر این روزها را به یاد نیاورند.

آقای گل سابق لیگ ایران در پایان گفت: زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم، بازيكنان با هزار و یک مشکل در ورزشگاه حاضر می‌شدند، با این وجود وقتی پیراهن پرسپولیس را به تن می‌کردیم همه چیز را از یاد می‌بردیم و با روحیه کامل بازی می‌کردیم. بازیکنان پرسپولیس باید خودشان را باور کنند و اصلا نباید به این که مشکلی دارند فکر کنند چون هیچ مشکلی در کار نیست.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها