کد خبر: ۹۸۰۵۲
زمان انتشار: ۰۰:۱۵     ۱۸ آذر ۱۳۹۱
محمد رویانیان به مسئولان تیمش اعلام کرد تا تیم بدون سرمربی و زیر نظر یحیی گل محمدی تمرین کند.

به گزارش خبرآنلاین ؛ بر اساس اعلام محمد رویانیان که فردا از ایتالیا بر می گردد ، مرخصی مانوئل ژوزه تا دوشنبه تمدید شده است. او باید در پرتغال بماند تا بعد از جلسه کمیته فنی پرسپولیس درباره این مربی تصمیم گیری شود. تمرینات پرسپولیس از فردا زیر نظر یحیی گل محمدی آغاز می شود ، تمریناتی که نکته مهمش بازگشت علی کریمی است. شیرینی سرپرست باشگاه پرسپولیس در این باره به خبرآنلاین می گوید:«فعلا ما امروز به آقای مانوئل تماس گرفتیم و گفتیم 48 ساعت دیرتر به تهران بیاید. این به هیچ معنایی نیست. قرار شده تا کمیته فنی عملکرد تیم در نیم فصل اول را بررسی کند . این معنایش هیچ چیز خاصی نیست.»

این درحالی است که مطرح شده قرارداد سالانه مانوئل و دستیارانش بر اساس آنچه سردار رویانیان گفته بود رقمی نزدیک به 2.5 میلیون دلار تخمین زده می شود. رقمی که با توجه با افزایش ناگهانی قیمت دلار رقمی درشت به حساب می آید اما جالب تر اینجاست که بسیاری از اهالی فوتبال می گویند ژوزه در همان قست اول قراردادش بیش از 60 درصد قراردادش را گرفته است. رقمی بیش از 4 میلیارد تومان که در صورت فسخ قرارداد با پیرمرد پرتغالی از کف پرسپولیس می رود. اگرچه شیرینی سرپرست پرسپولیس پرداخت چنین ارقامی را به کلی تکذیب می کند و می گوید:« اگر من سرپرست پرسپولیس هستم هیچ یک از ارقامی را که شما می گویید قبول ندارم.»

نکته جالب تر این است که استراحت 2 روزه برای ژوزه درحالی اعلام شده که او تقریبا در پرواز بوده و به احتمال فراوان صبح شنبه در تهران خواهد بود. این مربی به تهران خواهد آمد اما دو روز به تمرینات تیم نباید برود تا جمع 5 نفره متشکل از علی پروین ، پیروانی ، استیلی ، وطن خواه و آشتیانی درباره او تصمیم گیری کنند. علی پروین از هفته دوم رسما مخالف ژوزه بود. استیلی هم چندان در موضع موافق این مربی نیست. او که تا یکشنبه همراه رویانیان در سفر ایتالیاست، به احتمال زیاد نظری نزدیک به نظر علی پروین دارد. این همان موضعی است که ابراهیم آشتیانی هم قبلا رسانه ای اش کرده اما باید دید دو رای مثبت از پیروانی و وطن خواه می تواند ژوزه را در تهران نگه دارد؟ اخراج این پیرمرد پرتغالی در شرایطی که او پایگاهی بین هواداران تیم ندارد و خیلی از بازیکنان تیم هم مثل سید جلال حسینی ، مهرداد پولادی ، حسین ماهینی و شهاب گردان که از خرید های گرانقیمت تیم هستند رسما به صف حامیان کریمی پیوستند و از این مربی انتقاد می کنند ، شرایط را برای ماندن او سخت تر می کند.

در این شرایط است که یحیی نقش الترناتیو را قرار است برای تیم پرسپولیس بازی کند. او که شروعی موفق در لیگ با صبا داشته در نیمکت پرسپولیس خیلی به بازی گرفته نمی شد اما حالا با توجه به رفاقتی که با بسیاری از بزرگان تیم دارد و همبازی شان بوده می تواند در مقام ناجی تیم پرستاره پرسپولیس ظاهر شود. اگرچه در این باره هم شیرینی می گوید:« لطفا رسانه ها درباره این خبر گمانه زنی نکنند. هنوز هیچ چیز مشخص نیست.»

و یحیی از فردا تیم را با حضور یک بازیکن ویژه در تمرینات گروهی تمرین می دهد. بازیکنی به نام علی کریمی که حضورش در پرسپولیس درست همزمان می شود با رفتن محترمانه مانوئل ژوزه!
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها