کد خبر: ۹۸۴۳۴
زمان انتشار: ۱۳:۳۱     ۱۹ آذر ۱۳۹۱
تمرین امروز پرسپولیس با تذکر جدی یحیی گل‌محمدی به غلامرضا رضایی و بازیکنان پرسپولیس دنبال شد.

جام ورزشی؛ دومین تمرین تیم پرسپولیس به سرمربیگری یحیی گل محمدی از ساعت 11 امروز در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال شد. در این تمرین که پشت در‌های بسته بود فقط یک هوادار حضور داشت و 8 نفر مابقی خبرنگارانی بودند که برای پوشش خبری آمده بودند.


* کماکان خبرنگاران و تماشاگران اجازه ورود به مجموعه ورزشی درفشی فر را ندارد این موضوع نشان می دهد که حکم برگزار شدن تمرینات بدون تماشاگر و خبرنگار فقط مختص به ژوزه مربی پرتغالی پرسپولیس نبوده است و دستورات از جای دیگر می رسد.


* بازیکنان پرسپولیس در تمرین امروز ابتدا بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.


* در تمرین امروز خانزاده و پولادی به دلیل همراهی تیم ملی در مسابقات غرب آسیا و شهاب گردان بنا به دلایل نامشخصی غایب بودند. همین موضوع شایعه جدایی دروازه‌بان پرسپولیس را از جمع قرمزپوشان در تمرین امروز بیشتر کرده بود.


* تازه واردهای پرسپولیس از جمله رضا حقیقی و عادل کلاه کج در تمرینات حضور دارند. در ضمن محمد نوري و اميرحسين فشنگچي که روز گذشته در تمرين سرخ پوشان حضور نداشتند امروز از ابتدا با ساير بازيکنان تمرين کردند.


* نوری و فشنگچی که در تمرین روز گذشته غایب بودند امروز در جمع قرمزپوشان حضور پیدا کردند.


* در ابتدای تمرین گل محمدی 10 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد. وی به غلامرضا رضایی و سایر بازیکنان تیم تذکر جدی داد تا دیگر علیه ژوزه مصاحبه نکنند.


* نورمحمدی ابتدا به فیزیوتراپی رفت و سپس اختصاصی به تمرین پرداخت.


* مهدی مهدوی کیا در تمرینات گروهی پرسپولیس شرکت کرد.


* قاضی در تمرین امروز ابتدا به فیزیوتراپی رفت و سپس در گفتگویی کوتاه اعلام کرد که زمان حضورش در تمرینات گروهی مشخص نیست. او اعلام کرد روزانه چند نوبت تمرین را زیر نظر کادر پزشکی دنبال می‌کند.


* بحث انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس سوژه اصلی تمرین امروز و بازیکنان بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها