کد خبر: ۱۲۵۹۰۱
زمان انتشار: ۱۲:۳۵     ۲۸ فروردين ۱۳۹۲
مدافع تیم فوتبال استقلال نسبت به شکایت باشگاه سپاهان واکنش نشان داد.

به گزارش 598،حنیف عمران زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه خوروش مدعی شده باشگاه سپاهان از وی شکایت کرده است اظهار داشت: تصور می کنم سرپرست تیم سپاهان دچار توهم شده است. او مدعی شده من از روی عمد به بازیکن تیمشان ضربه زدم اما باید این را بداند که فوتبال میدان جنگ است.

وی افزود: فکر می کنم سرپرست تیم سپاهان زیاد فیلم های رزمی نگاه می کند و تا آنجا که می دانم او خودش فوتبالیست بوده است.مگر فوتبال مثل پینگ پنگ است که دو نفر با هم آنقدر فاصله داشته باشند؟ شاید وی این دو ورزش را با هم اشتباه گرفته باشد. روی صحنه کرنر با بازیکن سپاهان من تو من بودیم و دستم به صورت او خورد. اگر اینگونه باشد باشگاه استقلال هر روز به خاطر پاره شدن  سر و صورت من و شکست سر بازیکنانش باید از این بازیکن و آن بازیکن تیم های دیگر شکایت کند.

مدافع این استقلال در ادامه گفت و گو با فارس گفت:  آقای خوروش مگر خودت فوتبال بازی نکردی؟ کسی که فوتبال بازی کرده است می داند که من چه می گویم. فوتبال میدان جنگ فیزیکی بازیکنان است. از این پس به خاطر صحبت های سرپرست سپاهان داخل محوطه حریف نمی روم و یا اینکه دست هایم را می بندم تا از من شکایت نکنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها