کد خبر: ۱۴۸۱۱۲
زمان انتشار: ۱۵:۱۵     ۲۲ تير ۱۳۹۲
مهاجم استقلال با اشاره به حضورش در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: «ابتدا فکر می‌کردم به خاطر اتهام کم‌کاری دعوت شده‌ام ولی اصلا این موضوع نبود و مسائل دیگری مطرح شد.»

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشي؛ محمد مهدی نظری درباره بازی با دیناموکیف، شرایط خودش، دعوتش به کمیته اخلاق فدراسیون و  ...صحبت‌های زیر را انجام داد.


* از بازی با دیناموکیف شروع کنیم.
- بازی خیلی خوبی بود. آنها تیم خوبی داشتند اما بازیکنان ما دوندگی زیادی انجام دادند و نتیجه این دوندگی پیروزی بود. بین دو نیمه دستورات امیر قلعه‌نویی را گوش دادیم و آن را در زمین پیاده کردیم. پیروزی استقلال مقابل تیمی به دست آمد که واقعا تیم خوبی بودند.


* می گویند دیناموکیف با تیم دوم‌ خود مقابل استقلال به میدان رفت...
- تیمی که مقابل ما بازی کرد ترکیبی از بازیکنان اصلی و تیم دوم‌شان بود چون 3،4 نفر از بازیکنان اصلی دیناموکیف بودند.


* از عملکرد خودت در این بازی راضی بودی؟
- 60 دقیقه بازی کردم.  بازی‌های تدارکاتی باعث می‌شود بیشتر در ترکیب جا بیفتم. خودم از عملکردم راضی بودم ولی کادر فنی باید در مورد عملکردم نظر بدهد.


* قلعه‌نویی از تو راضی بود؟
- نمی‌دانم چون پس از پایان بازی از او درباره عملکردم سوال نپرسیدم و قلعه‌نویی هم چیزی نگفت!


* دلیل دعوتت به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از سوی علیپور چه بود؟
- باورتان نمی‌شود ولی علیپور درباره همشهری بودن و اینکه خودش یاسوجی است و در شیراز زندگی کرده با من صحبت کرد. پس از گپ خودمانی به من گفت استقلال تیم سابقت نیست و نباید وارد حاشیه شوی. جالب اینکه در این جلسه از من تعریف هم کرد!


* یعنی ربطی به اتهامی که سال گذشته بابت کم‌کاری‌ات در بازی فجر سپاسی و استقلال مطرح شده بود؛ نداشت؟
- ابتدا خودم فکر می‌کردم به خاطر همین دعوت شده‌ام ولی به خدا اصلا این موضوع نبود و مسائل دیگری مطرح شد.


* فرهاد مجیدی هم‌پستی تو در استقلال است. آیا صحبتی درباره حضورت در استقلال با تو انجام داده است؟
- مجیدی انسان باشخصیتی است و همیشه نصیحتم می‌کند. او واقعا شخصیت دوست داشتنی است. همه مهاجمان استقلال با یکدیگر خوب هستند و هیچ صحبتی روی ما تاثیر منفی ندارد. اتفاقا رابطه‌ام با محمد قاضی نیز خوب است و با وجود اینکه هم‌پستی هستیم خیلی با هم صحبت می‌کنیم.


* در تمرینات استقلال عدد 4 را برای هواداران نشان می‌دادی. برای پرسپولیسی‌ها کری خواندی؟
- هواداران استقلال از من خواستند با دست عدد 4 را نشان دهم که این کار را کردم. ابتدا نمی‌دانستم منظورشان پیروزی در 4 دربی است و فکر می‌کردم که از من می‌خواهند 4 گل بزنم. وقتی متوجه شدم که منظورشان از نشان دادن عدد 4 چیست دیگر این کار را نکردم. با اینکه تازه به جمع استقلال اضافه شدم این نکته را باید بگویم که 4 دربی استقلال واقعی است ولی 6 گل پرسپولیس واقعی نیست چون سندی برای پیروزی‌ آنها وجود ندارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۴
در انتظار بررسی: ۳
* نظر:
ارسال نظرات
سینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۱ - ۲۲ تير ۱۳۹۲
۳
۳
چون تو هنوز درست نشدی بودی بچه
پاسخ
جوان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۰ - ۲۶ تير ۱۳۹۲
حسن روشن هم این واقعیت رو تایید کرده .شما که تازه از راه رسیدی لطفا اظهار فضل بیخودی نکن. به قول نظر بالایی شما هنوز تو گهواره هم نبودی
خدایار از اهواز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۳ - ۲۶ تير ۱۳۹۲
۱
۱
آقای نظری فقط به تو بگویم که جنس شش گل پرسپولیس خدایی بود کما اینکه جنس سه گل ایمون زاید دریک تیم ده نفره با یک یار کمتر در طول ده دقیقه و ده دقیقه مانده به پایان بازی در دهه مبارک فجر خدایی بوده است ولی همگارن دیدند ومی دانند که جنس چهاربرد شما باحمایت داوران ، مردودکردن گل سالم ، نگرفتن چندین پنالتی که کارشناسان برنامه نود به چهار تا از آنها اعتراف واقرارکردند وپاره کردن لباس فورواردما درمحوطه جریمه توسط جوادنکونام وسرنگون کردن غلام رضایی بدون نگرانی از داور وخطای آشکار روی حقیقی ومرعوب نمودن داوران وکمک داورها توسط مربیان شماو دهها دلیل آشکار دیگر که نشان ازمسایل پشت پرده فوتبال ماست. نتایج بازیهای جوانمردانه بدون شک مشابه همان 6 تایی ها و سه گل در دقایق پایانی است که با جوی که وجود داشته کمتر ازمعجزه نیز نبوده است پس از این اعجاز ها در آینده بازخواهی دید. فقط مواظب باش زیادخوابهای رنگی نبینی وگرنه اگرشاهد تکرار بردهای سنگین پرسپولس شدی زیاد اذیت نشی
پاسخ
بهمن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۵ - ۲۶ تير ۱۳۹۲
۱
۱
سلام
خود آن كساني هم كه آن سال بازي كردند يادشان نيست ، كي چند گل به كي زده،
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها