کد خبر: ۱۴۸۹۳۹
زمان انتشار: ۱۲:۳۰     ۲۵ تير ۱۳۹۲
قرارداد علیرضا نیکبخت واحدی با استقلال مشروط است و چنانچه بتواند حداقل در ۲۰ بازی این تیم به میدان برود، اتوماتیک وار رقم قرارداد وی بالاتر خواهد رفت. بدین شکل که تبصره ای در قرارداد نیکبخت آمده که در صورت انجام این تعداد بازی و دادن پاس گل یا زدن گل رقمی در حدود ۲۵۰ میلیون تومان دریافت خواهد کرد.
قرارداد علیرضا نیکبخت واحدی با استقلال به اندازه ای عجیب و دور از انتظار بود که حتی صدای هواداران امیر قلعه نویی را نیز درآورد. با این حال گفته می شود که این قرارداد برای آبی‌ها بار مالی ناچیزی داشته و از هر لحاظ برای استقلال مقرون به صرفه بوده است.

به گزارش افکارنیوز؛ شنیده می شود نیکبخت واحدی تنها با رقم ۵۰ میلیون تومان با استقلالی ها به توافق رسیده تا در لیگ سیزدهم در جمع آبی ها توپ بزند! این در حالی است که این روزها قرارداد بازیکنان گمنام لیگ یکی نیز چند برابر این رقم است البته قرارداد علیرضا نیکبخت واحدی با استقلال مشروط است و چنانچه بتواند حداقل در ۲۰ بازی این تیم به میدان برود، اتوماتیک وار رقم قرارداد وی بالاتر خواهد رفت. بدین شکل که تبصره ای در قرارداد نیکبخت آمده که در صورت انجام این تعداد بازی و دادن پاس گل یا زدن گل رقمی در حدود ۲۵۰ میلیون تومان دریافت خواهد کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها