کد خبر: ۱۵۹۲۳۲
زمان انتشار: ۱۸:۵۲     ۳۰ مرداد ۱۳۹۲
برادري که خواهرش را بعد از طلاق و به خاطر‌هاي حرف‌‌هاي مردم با چاقو کشت، توسط پليس آگاهي دستگير شد.

به گزارش 598 به نقل از سرویس حوادث جام ؛ چندی قبل ماموران پلیس آگاهی شهرستان کازرون در جریان کشف جسد زن جوانی در یکی از جاده های اطراف این شهر قرار گرفتند.

تیم پلیسی پس از حضور در محل دریافتند، جسد متعلق به زن جوانی است که با ضربه های چاقو از پا درآمده و عامل یا عاملان جنایت جسد را پس از قتل در آن منطقه رها کرده اند.

از سوی دیگر به دلیل سرقت نشدن طلاهای مقتول احتمال قتل با انگیزه سرقت منتفی شد و کارآگاهان احتمال دادند زن ناشناس قربانی انتقامی کور شده است.

پس از تحقیقات مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از ماموران تجسس ها برای افشای راز این جنایت را آغاز کردند. همزمان با این جنایت خانواده زن جوانی به نام نیلوفر با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن مرموز دخترشان خبر دادند که با بررسی این شکایت مشخص شد جسد کشف شده متعلق به نیلوفر است.

با شناسایی هویت مقتول روند رسیدگی به این پرونده وارد مرحله تازه ای شد. تجسس های پلیس نشان داد، زن جوان چند ماه قبل به دلیل اختلافاتی که با همسرش داشت از او جدا شده بود. از سوی دیگر نیلوفر به خاطر رفتارش رابطه خوبی با خانواده اش نداشت و با یکی از برادرانش چند بار درگیر شده بود.

ماموران با کشف این سرنخ تحقیقات را بر روی خانواده زن جوان متمرکز کردند که یکی از برادرهایش به قتل اعتراف کرد و گفت : رفتارهای خواهرم پس از جدایی از همسرش باعث آبروریزی ما شده بود. چند بار به او تذکر دادم اما هیچ تغییری در رفتارش نداد. روز حادثه یکی از بستگانمان به خانه ما آمد و به من گفت تو اگر غیرت داشتی نمی گذاشتی خواهرت آبرویتان را ببرد. با این شنیدن این حرف ها عصبانی شدم و با ضربه های چاقو خواهرم را کشتم. بعد هم جسدش را در حاشیه جاده رها کردم.

رئيس پليس آگاهي استان فارس درباره اين خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: متهم با قرار مناسب روانه زندان شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها