کد خبر: ۲۱۲۳۸
زمان انتشار: ۱۳:۱۴     ۰۴ مهر ۱۳۹۰
فرمانده مرزبانی کشور در تشریح آخرین وضعیت گروهک تروریستی پژاک گفت: این گروهک در روزهای اخیر عملیات تروریستی انجام نداده است.

به گزارش  598 به نقل از مهر، سردار حسین ذوالفقاری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت گروه پژاک اظهار داشت: در چند روز اخیر این گروهک هیچگونه عملیات تروریستی و تجاوزی به مرزها انجام نداده و نیروهای مرزبانی و سپاه در حال تثبیت مواضع خود هستند. با فشار وارده شده از سوی سپاه و انجام عملیاتهای متعدد این گروهک تروریستی در موضع ضعف قرار گرفته است.

وی ادامه داد: خوشبختانه تلفات بسیاری به این گروهک وارد شده و عناصر کلیدی آنها نیز به هلاکت رسیده اند. هم اکنون در حال تثبیت مواضع در شهرستان بانه هستیم چرا که این گروهک آنجا را هدف قرار داده است.

سردار ذوالفقاری با اشاره به آخرین وضعیت مرزهای شرقی گفت: مرزهای شرقی در استانهای خراسان رضوی و جنوبی، شمال سیستان و میرجاوه مناسب است و فعالیتهای عمرانی را در جنوب سیستان آغاز کرده ایم. هم اکنون در حال احداث برجک، پاسگاه و نصب سیم خاردار در منطقه سراوان از کوهک تا قسمت انتهای جنوب سراوان هستیم. احداث برجک و انسداد مرز در این منطقه به دلیل صعب العبور بودن زمان زیادی می خواهد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به قاچاق موادمخدر از مرزهای شرقی افزود:خوشبختانه قاچاق موادمخدر امسال در مرزهای سراوان و میرجاوه نیز کاهش یافته است این در حالی است که در 6 ماهه نخست امسال شاهد کاهش 20 درصدی قاچاق سوخت بودیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها