کد خبر: ۲۱۴۶۳
زمان انتشار: ۰۹:۴۹     ۰۶ مهر ۱۳۹۰
یک مقام مسئول در بانک مرکزی ضمن رد شایعه استعفای دسته‌جمعی مدیران بانک های درگیر در اختلاس بزرگ، گفت:‌ امروز جلسه‌ای برای بررسی وضعیت مدیریت بانکهای صادرات و ملی برگزار می شود.
 
به گزارش 598 به نقل از فارس در حالی که همزمان با استعفای مدیرعامل بانک ملی و برکناری مدیران بانک صادرات اخباری از استعفای سایر مدیران درگیر در اختلاس بزرگ به گوش می‌رسد از بانک مرکزی و البته به نقل از یکی از مدیران ارشد این بانک خبر آمده که قرار است امروز جلسه دیگری برای تعیین و تکلیف وضعیت مدیران بانک‌های ملی و صادرات تشکیل شود.
 
همچنین این مقام مسئول به خبرنگار فارس درباره شایعاتی در خصوص استعفای دسته‌جمعی مدیران درگیر در اختلاس بزرگ گفت: این اخبار به هیچ‌وجه صحت ندارد.
 
وی تأکید کرد:‌ بانک مرکزی اصلاً در جریان استعفا یا برکناری مدیران بانک‌های دیگری که به نوعی در اختلاس بزرگ دست داشته‌اند نیست.
 
این مقام مسئول در بانک مرکزی همچنین از بازگشت رئیس کل بانک مرکزی تا ساعاتی دیگر به کشور خبر داد و گفت: بعد از اینکه رئیس کل بانک مرکزی از اجلاس بانک جهانی به ایران برگردد بلافاصله پرونده اختلاس و به خصوص وضعیت مدیریت بانک‌های ملی و صادرات را مشخص خواهد کرد.
 
به گزارش فارس، عصر امروز برخی از منابع خبری از استعفای دسته جمعی مدیران برخی بانک‌های درگیر در اختلاس بزرگ خبر داده بودند.
 
همچنین طی روز گذشته (سه‌شنبه) محمودرضا خاوری مدیرعامل بانک ملی به دنبال رسوایی اختلاس بزرگ در حالی که در مأموریت کاری و در شهر لندن بود متن استعفای خود را به وزیر اقتصاد ارسال نمود و از مردم ایران و مقام معظم رهبری عذرخواهی کرد.
 
از سوی دیگر ساعتی بعد از انتشار متن استعفای خاوری توسط وزارت اقتصاد اخباری از همین وزارتخانه مبنی بر برکناری سیدمحمد جهرمی مدیرعامل بانک صادرات در رسانه‌ها عنوان شد.
اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها