کد خبر: ۲۳۸۳۴۹
زمان انتشار: ۱۳:۴۲     ۰۳ مرداد ۱۳۹۳
استفاده رژیم صهیونیستی از ۱۰ هزار تن مواد منفجره در حمله به نوارغزه و تخریب کامل هزار و ۵۳۰ منزل مسکونی در این منطقه از جمله خبرهای فلسطین به شمار می رود
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری سما، کارشناسان مواد منفجره وزارت کشور فلسطین در غزه اعلام کردند که از آغاز حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه از ۱۸ روز پیش تاکنون بیش از ۱۰ هزار تن مواد منفجره در این منطقه فرو ریخته شده است.

"جهاد ابومراد" معاون رئیس پلیس مهندسی مواد منفجره در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد: بیش از شش هزار حمله توپخانه ای به نوار غزه رصد و مشخص شده است در حمله به نوارغزه از مواد منفجره خطرناک و دارای اثر تخریبی بسیار استفاده شده است.

وی در ادامه گفت: در برخی از این حملات از خمپاره های دودزا استفاده شده است که آسیب جدی نمی رساند اما بر تنفس تاثیر می گذارد و باعث تنگی نفس می شود. همچنین رژیم اسرائیل در برخی مناطق نوارغزه از بمب های فسفری استفاده کرده است و بمب های آتش زا نیز از دیگر بمب های استفاده شده توسط صهیونیست ها در غزه است.

در همین راستا فلسطین الیوم گزارش داد: ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز جنگ غزه تاکنون هزار و ۵۳۰ منزل مسکونی را به طور کامل تخریب کرده اند.

"مفید الحساینه" وزیر مسکن فلسطین با اعلام این خبر افزود: در حملات رژیم اسرائیل به نوارغزه همچنین ۲۲ هزار واحد مسکونی به طور جزئی تخریب شده اند به طوری که هزار و ۷۰۰ باب از این منازل دیگر قابل سکونت نیستند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها