کد خبر: ۲۳۸۳۸۳
زمان انتشار: ۱۸:۱۵     ۰۳ مرداد ۱۳۹۳
مدافع پرسپولیس گفت: «بازیکنان باسابقه بیشتری در تیم حضور دارند که شایسته بستن بازوبند کاپیتانی هستند.»
محسن بنگر در فصل پیش رو کار بسیاری سخت تری دارد. او در نبود سیدجلال حسینی نقش موثری در دفاع سرخپوشان خواهد داشت و هواداران رویش حساب کرده اند.

 

بنگر درباره شرایط پرسپولیس اظهار داشت: «بعد از بازگشت از اردوی ترکیه تمرینات خوبی در تهران پشت سر گذاشتیم و روز به روز شرایط مان بهتر می شود. البته طبیعی است برای هماهنگی انسجام بیشتر نیاز به زمان و انجام چند بازی داشته باشیم. به طور کلی باید بگویم شرایط خوبی داریم.»

 

او درباره جوانگرایی که در پرسپولیس اتفاق افتاده، تاکید کرد: «اضافه شدن نام بازیکنی جوان به فهرست تیم ها به این معنا نیست که شرایط برای پیشرفت آنها مهیا می شود. خیلی از این جوان ها به لیگ برتر می رسند اما بعد از یکی، دو سال که بازی به آنها نمی رسد دیگر بازیکن زیر 23 سال به حساب نخواهند آمد و مجدد برمی گردند به تیمی که بودند. بازیکن جوان اگر واقعا خوب باشد با نشان دادن فوتبالش به لیگ برتر راه پیدا می کند.»

 

درباره بنگر شنیده می شود قرار است او کاپیتان پرسپولیس شود اما خودش چنین مساله ای را تایید نمی کند: «در این باره تصمیم با علی آقاست. من دنبال کاپیتانی پرسپولیس نبوده و نیستم و آنچه اهمیت دارد رفاقت و اتحاد بچه هاست که کمک می کند تیم خیلی بهتر به اهداف خود برسد. بازیکنان باسابقه بیشتری در تیم حضور دارند که شایسته بستن بازوبند کاپیتانی هستند اما این که در غیاب آنها بازوبند بر بازوی چه کسی بسته شود تصمیم با علی آقا است.»

 

بنگر در پایان درباره دیدار با نفت تهران در هفته نخست لیگ افزود: «باید شروع خوبی در لیگ داشته باشیم و از همان هفته اول چهره یک تیم مدعی را داشته باشیم. این فصل کیفیت تیم ها بالاتر رفته و فصل سختی در انتظارمان است. البته هدف ما قهرمانی خواهد بود و با تیم خوبی که بسته ایم بیشترین شانس را برای قهرمانی داریم.»

آی اسپورت

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها