کد خبر: ۲۳۹۷۶۶
زمان انتشار: ۲۱:۳۵     ۱۱ مرداد ۱۳۹۳
به گزارش پایگاه 598،مرتضي کاشي در خصوص اينکه آيا با مسئولان صبا در خصوص علت خط خوردنش از ليست اين تيم صحبت کرده يا خير، اظهار داشت: چند روز پيش حسين نجاتي مصاحبه‌اي انجام داده بود و گفته بود که علت خط خوردن کاشي دلايل فني بوده که من از اين موضوع ناراحت شدم اما پس از آن ناصر اطلاقي پزشک تيم در سايت باشگاه اعلام کرد که کاشي مراحل درماني‌اش را سپري مي‌کند و در صورت بهبود از نيم‌فصل به تيم اضافه خواهد شد.

وي افزود: در صحبتي هم که با مسئولان باشگاه داشتم آنها همين مسئله را اعلام کردند. جهان‌بيني مديرعامل باشگاه اعلام کرد که اگر شرايط ايده آلي داشته باشم بازخواهم گشت. در مورد حق و حقوقم هم با آنها صحبت کردم که قرار شد اين موارد برطرف شود. صحبت‌هاي ما دوستانه بود و اميدوارم که مشکل خاصي پيش نيايد.

بازيکن سابق تيم فوتبال صبا در خصوص اينکه آيا مبلغي را از باشگاه دريافت کرده،‌اظهار داشت: من 34 درصد قرارداد سال گذشته‌ام را پول دريافت کردم و 20 درصد آن چک بود که قرار شده اين هفته اين چک پاس شود. من با باشگاه صبا قرارداد دارم و فقط آنها اسم مرا رد نکرده‌اند حالا هم پس از صحبت با مسئولان باشگاه مشکلي وجود ندارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها