کد خبر: ۳۹۳۱۵۷
زمان انتشار: ۱۰:۱۳     ۲۳ شهريور ۱۳۹۵
بازیکن سابق پرسپولیس اظهار داشت ترک کردن پرسپولیس یکی از اشتباه‌های بزرگ او بوده است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا: رضا حقیقی در مورد شرایط کنونی خود اظهار کرد: هر انسانی در زندگی‌اش اشتباهی می‌کند. من هم از این قاعده مستثنی نبودم اما برخوردی که با من شد واقعا انسانی نبود. هرچه خواستند علیه من نوشتند. روزی گفتند فلان کار را می‌کند و روزی دیگر گفتند زندگی خانوادگی‌اش از هم‌پاشیده ‌است. در حالی‌که واقعیت نداشت و خانواده‌ام بیشتر از این حرف‌ها آزار می‎‌دیدند.

حقیقی افزود: تصمیم گرفتم به خاطر خانواده‌ام که شده، دوباره شروع کنم. مدتی است که تمریناتم را دوباره آغاز کردم و در حال مذاکره با تیم‌هایی همچون پدیده هستم. بازیکن آزادم و می‌توانم در هر بازه‌ای به تیم جدیدم بپیوندم اما در این بین بزرگ‌ترین اشتباهم جدایی از پرسپولیس بود. بعد از جام جهانی از هرتابرلین و دیناموکیف پیشنهاد داشتم اما آن را رد کردم و دلیل رد پیشنهاد هرتا، خواسته مربی این تیم مبنی بر بازی در پست دفاع آخر بود.

حقیقی خاطرنشان کرد: پس از جدایی از پرسپولیس که اشتباهی تلخ بود و اتفاقاتی که در باشگاه پدیده رخ داد، خواستم که با صبا دوباره شروع کنم اما مدیربرنامه‌ای مدعی شد که از تیمی چینی پیشنهادی یک میلیون دلاری دارم. با دایی صحبت کردم و به توافق رسیدیم تا از صبا جدا شوم و تنها مبلغی برای رضایت‌نامه بپردازم. پس از آن بود که مشخص شد تیم چینی اصلا و ابدا پیشنهادی در این حد و اندازه نداده و اساسا از روی چند ویدئوکلیپ به دنبال جذب بازیکن در پست من است.

بازیکن سابق تیم ملی در خصوص جدایی از تیم تایلندی نیز افزود: پس از این اتفاقات به تیم تایلندی پیوستم. در دیدار دوستانه با تیم اف‌سی توکیو، حتی دو گل هم زدم اما متاسفانه مصدوم شدم و از این تیم هم جدا شدم. پس از آن بود که سیل تهمت‌ها و حواشی مطرح‌ شدند تا من و خانواده‌ام اذیت شویم. به هر حال امیدوارم که در آینده نزدیک دوباره بتوانم پیراهن تیم ملی را بر تن کنم و برای این موضوع  تمام تلاشم را به کار می‌گیرم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها