کد خبر: ۳۹۳۲۴۳
زمان انتشار: ۱۴:۴۸     ۲۳ شهريور ۱۳۹۵
از حضور خواننده ماهواره ای تا تقدیر از فعال فتنه ۸۸ در برنامه های زنده شبکه دو؛
اتفاقات این روزهای شبکه دو سیما در حالی رخ می دهند که پیش از این برخی دلسوزان از برخورد حذفی با چند مدیر انقلابی و کارآمد در کمتر از چهارماه گذشته در شبکه دو سیما و انتصاب برخی افراد نزدیک به جریان فتنه در جایگاه های ارشد این شبکه که از بیرون از صداوسیما وارد این سازمان شده اند ، اظهار نگرانی کرده بودند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از رجانیوز: شب های گذشته مخاطبین تلویزیون شاهد حضور یکی از فعالین فتنه 88 در آنتن زنده شبکه دو سیما بودند. اتفاقی عجیب که با توجه به روند انتخاب و دعوت میهمان در برنامه های سیما نشان می دهد با حمایت و هدایت مسئولان شبکه دو صورت گرفته است. این درحالی است که سال های سال است با ساختار پیچیده و چند لایه ای که صدا و سیما دارد برخی از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که صرفاً در گذشته انتقاداتی را به سازمان داشته اند ممنوع الورود به رادیو و تلویزیون هستند.

 دعوت از رامین پرچمی فعال دستگیره شده فتنه 88 به شبکه دو سیما در شرایطی صورت می گیرد که اتفاقات مشابه و رویکرد های نگران کننده این شبکه از زمان انتصاب جعفری جلوه در دوره محمد سرافراز  شدت یافته است، و بارها مورد نقد جدی رسانه ها و سایر برنامه سازان انقلابی سازمان قرار گرفته است. در حالی که حتی اگر بنای بازگشت افرادی شبیه به پرچمی پس از ابراز پشیمانی از گذشته در تلویزیون گذاشته شده است با این مدل که به صورت تجلیل و خاطره بازی در آنتن زنده حضور پیدا کنند بد ترین مدل این اقدام محسوب می شود.

 این اتفاق البته یک مورد استثنا برای شبکه دو در دوره مدیریت جدیدش محصوب نمی شود چرا که چندی پیش نیز نفر برتر مسابقات خوانندگی در یکی از شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب ، به برنامه زنده این شبکه دعوت شد و با استفاده از آنتن سیمای جمهوری اسلامی ایران خود را به مخاطبین میلیونی تلویزیون معرفی کرد. حرکتی که به احتمال با این مسیر و ریلی که جعفری جلوه و همکارانش در حال طراحی آن هستند به تیتراژ خوانی و شهرت یک شبه آن فرد خواهد رسید.

همچنین ساخت برنامه ای با رویکرد روشنفکرانه به سینما که هزینه های هنگفتی را بر دوش شبکه گذاشته است از دیگر اقدامات مدیران فعلی شبکه است. برنامه ای که مورد اعتراض یکی از مدیران میانی شبکه قرار گرفت و باعث اخراج او شد.البته که این برنامه با ورود به دستور نهاد های نظارتی و با  ورود به موقع آن ها جلوی پخش آن گرفته شد.

 همه این ها در حالی است که رجانیوز روزهای گذشته در اینجا طی مطلبی به تولید یک سریال توسط یک کارگردان حاشیه دار در شبکه دو اشاره کرده بود. سریالی با رویکرد خانوادگی که کارگردانی آن را شهرام شاه حسنی به عهده دارد. فیلمسازی که قصه آخرین فیلم سینمایی اش تجاوز پدر به دختر خانواده است.

این اتفاقات در حالی رخ می دهند که پیش از این برخی دلسوزان از برخورد حذفی با چند مدیر انقلابی و کارآمد در کمتر از چهارماه گذشته در شبکه دو سیما و انتصاب برخی افراد نزدیک به جریان فتنه در جایگاه های ارشد این شبکه که از بیرون از صداوسیما وارد این سازمان شده اند ، اظهار نگرانی کرده بودند. 

 حال باید دید جعفری جلوه مورد حمایت برخی مسئولان صاحب نفوذ نظام است تا کنون با وجود دو بار بعد از بازنشستگی از سازمان صداو سیما احتمالاً به علت شایستگی و نبود مرد برای حضور در این میدان در جایگاه مدیر شبکه دو سیما به سازمان بازگشته است در ادامه راه خود به کدام سو خواهد رفت.

البته اکنون باید این پرسش را با دکتر علی عسکری مطرح کرد که آیا فرد دیگری که با جدیت و دقت بیشتری یکی از شبکه های اصلی سیما را مدیریت کند و زمام شبکه اش را به قائمم مقام بی تجربه و تازه واردش ندهد، وجود ندارد؟

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
اصفهان دوست
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۳ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۵
۰
۰
وقتی شبکه ای مدیرش بعد دوبار بازنشستگی بیاد
بنظر شما دیگه میتونه شبکه مدیریت کنه؟!

ممکنه بگید با تجربه هست
خب کسی که با تجربه باشه که این همه سوتی نمیده که...
اون از فیتیله ای ها این هم از این....
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها