کد خبر: ۴۰۰۰۷۰
زمان انتشار: ۱۳:۱۹     ۰۲ آبان ۱۳۹۵
مهدیان سرپرست بانک توسعه تعاون گفت: افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون سبب افزایش حمایت این بانک از تعاونی ها و کسب و کارهای خرد و متوسط و همچنین افزایش اشتغال خواهد شد.
به گزارش پایگاه 598، حجت اله مهدیان در همایش فصلی مدیران این بانک در شهر شیراز با بیان این مطلب خاطر نشان کرد: بانک توسعه تعاون به عنوان بانک تخصصی بخش تعاون تاکنون توانسته است، تسهیلات مفیدی را جهت حمایت از تولید و اشتغال کشور در اختیار تعاونی ها قراردهد که انشااله به زودی با افزایش سرمایه این بانک بتوانیم خدمات ارزنده ای را در راستای اهداف دولت جهت حمایت از بنگاه های خرد و متوسط ارائه دهیم.

سرپرست بانک توسعه تعاون افزایش ارتباط با سازمان های زیرمجموعه وزارت تعاون را از جمله راهکارهای مهم در جذب منابع ارزان قیمت عنوان کرد افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله وزارت خانه های بزرگ است که دارای ظرفیت های بالقوه ای می باشد که با افزایش تعاملات می توان در جهت حمایت از تعاونی ها از آن ها بهره برد.

وی با اعلام این خبرکه مجوز تأسیس شرکت خدمات بیمه ای و شرکت کارگزاری بانک توسعه تعاون اخذ گردیده است افزود: به زودی اقدامات بعدی در خصوص فعالسازی این شرکت ها صورت خواهد گرفت .

مهدیان با اشاره به تخصیص 2 هزار میلیارد ریال خط اعتباری توسط بانک مرکزی طبق مصوبه شورای پول و اعتبار خاطر نشان کرد: تا کنون هزار میلیارد ریال از این پول پرداخت گردیده است که امیدواریم با پیگیری های آتی این خط اعتباری کامل گردد.

سرپرست بانک توسعه تعاون برگزاری این گونه همایش ها را فرصت مغتنمی جهت افزایش تعامل و رفع نواقص عنوان کرد و از زحمات برگزار کنندگان همایش تقدیر بعمل آورد.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها