کد خبر: ۴۰۰۲۶۲
زمان انتشار: ۱۹:۵۲     ۱۵ آبان ۱۳۹۵
عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی، انتصابش را به‌عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تأیید کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از آنا، زهرا احمدی‌پور  با تأیید این انتصاب گفت: درحال حاضر حکم به دست من نرسیده است و مشغول شرکت در جلسات مختلفی با مدیران این سازمان و بررسی شرایط این سازمان هستم.

بدین ترتیب احمدی‌پور بعد از مسعود سلطانی‌فر، مدیریت این سازمان فرهنگی را عهده‌دار خواهد شد.

زهرا احمدی پور متولد ملایر، دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترا و جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد است و علاوه بر عضویت در هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس از سال 1376، مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور در سال‌های 1376 تا 1382 را به عهده داشته است.

معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی در سال های 1382 تا 1384 از دیگر مسئولیت های پیشین زهرا احمدی‌پور بوده است. وی همچنین تیرماه سال گذشته به سمت مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور منصوب شده بود.

عضو کمیته علمی همایش تمرکز زدایی و سازماندهی تهران، عضویت هیات تحریریه نشریه جغرافیای سیاسی، رئیس کمیسیون تخصصی هیات ممیزه در گروه علوم انسانی، عضویت هیات ممیزه دانشگاه تربیت مدرس، عضو کمیته تخصصی علوم جغرافیایی در شورای عالی برنامه ریزی آموزشی و عضو شورای مشورتی جغرافیا و آمایش سرزمین از دیگر سوابق علمی و اجرایی این استاد دانشگاه به شمار می‌آید.

احمدی‌پور همچنین عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۷ - ۱۵ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
حسن انتخاب ایشان چیست ؟؟؟
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها