کد خبر: ۴۰۱۶۸۶
زمان انتشار: ۱۴:۴۰     ۲۶ آبان ۱۳۹۵
وزرات راه و شهرسازی جزییات محدودیت‌ها ‌و ممنوعیت‌های ترافیکی حدفاصل چهارشنبه ۲۶ آبان‌ماه الی دوشنبه ۱ آذرماه را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، براین اساس تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه الی شش صبح روز دوشنبه در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۳ روز چهارشنبه از سمت مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ همان روز الی ۲۳ از کرج به سمت مرزن‌آباد یک طرفه می‌شود.

تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۳ روز یکشنبه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ همان روز الی ۲۳ از مرزن‌آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۳ روز یکشنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ الی ۲۳ همان روز از آبعکس به سمت تهران یکطرفه است.

وسائل نقلیه سنگین در طول این روزها محدودیت‌هایی خواهند داشت. در محور کندوان تردد تریلر، کامیون و کامیونت‌ ممنوع است.

در محور هراز در کنار ممنوعیت تردد تریلر کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت الی ۲۲ روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه، جمعه و شنبه و یکشنبه از تهران به آمل و بالعکس ممنوع خواهد بود.

در محور فیروزکوه نیز تردد تریلرها به استثنای مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت الی ۲۲ روزهای چهارشنبه، جمعه و یکشنبه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

در محور آستارا – اردبیل و محور قدیم قزوین – رشت نیز محدودیت‌هایی برای وسائل نقلیه سنگین در نظر گرفته شده است.

وزارت راه و شهرسازی سه محور را نیز به دلیل مداخلات جوی مسدود اعلام کرده به این ترتیب محور فرعی شمشک – دیزین (حدفاصل پارکینگ بالا تا پارکینگ پایین)، کمربندی دهلران به اندیمشک و محور رامیان به شاهرود مسدود خواهند بود.

همچنین مسیرهای آزادراه کرج – تهران، کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و دماوند نیز به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای در برخی نقاط با محدودیت تردد روبه‌رو هستند.

وزارت راه و شهرسازی آمار تردد در جاده‌های کشور در ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد که براین اساس آزادراه کرج – تهران با ثبت بیش از ۱۱۹ هزار تردد پرترافیک‌ترین مسیر بوده است. آزادراه‌های کرج – قزوین، تهران – کرج و قزوین – کرج نیز در این فهرست جزو چهار محور پرترافیک کشور بوده‌اند.

راه‌های اتصالی تهران به پاکدشت – شهریار و ساوه نیز در رتبه‌های بعدی مسیرهای پرترافیک کشور جای گرفته‌اند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها