کد خبر: ۴۱۱۶۶۲
زمان انتشار: ۰۱:۰۲     ۱۷ بهمن ۱۳۹۵
با نزدیک شدن به زمان بازی پرسپولیس و تراکتورسازی و اعلام محرومیت باشگاه تبریزی از سوی فیفا، دعوای هواداران دو تیم در فضای مجازی بالا گرفته است.
به گزارش پایگاه 598، یکی از رسانه‌‌های هوادار پرسپولیس امروز خبر قطعی داده بود 8 امتیاز از تراکتورسازی کسر خواهد شد که این موضوع با واکنش تند بسیاری از هواداران تراکتور در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مواجه شده است.

 

تراکتوری ها اعتقاد داشتند این صحبت ها به منظور پایین آمدن روحیه بازیکنان تراکتورسازی برای بازی فردا انجام شده است. هر چند تراکتوری ها امروز پس از آنکه اعلام شد احمد نوراللهی، امید عالیشاه و هاشم بیگ زاده نمی توانند مقابل پرسپولیس به میدان بروند عملا با ابعاد وسیع تری از پرونده محرومیت این باشگاه در نقل و انتقالات مواجه شدند. 

 

پس از خبر محرومیت باشگاه تراکتورسازی صحبت های زیادی درباره رای فیفا مطرح شد. پرسپولیسی ها معتقد بودند بیشترین لطمه را نوراللهی و عالیشاه دیده اند. دو بازیکنی که برای حضور در ترکیب اصلی با ترک پرسپولیس راهی تبریز شده بودند اما حالا اجازه بازی کردن هم ندارند.

 

تراکتوری ها نیز اعتقاد داشتند این وضعیت پایدار نمی ماند و پرونده تراکتور به مانند محکومیت استقلال نخواهد بود.

 

مورد بعدی دعوا بر سر خرید بلیت بازی فردا بود که البته در این مورد به طور طبیعی پرسپولیسی‌ها برنده هستند چرا که بازی در تهران برگزار می‌شود. تراکتوری ها اعتقاد داشتند جایگاه بیشتری باید به هواداران تیم مهمان اختصاص پیدا کند.

 

همچنین دعوای دیگر در فضای مجازی میان هواداران دو تیم بر سر صحبت های امروز کارلوس کی روش بود که گفته بود دیگر پرسپولیسی ها را به تیم ملی دعوت نخواهد کرد. تراکتوری ها اعتقاد داشتند روحیه ملی پوشان پرسپولیس پایین می آید در شرایطی که پرسپولیسی ها اعتقاد داشتند ملی پوشان پرسپولیس بدون توجه به این صحبت ها بهترین عملکرد خود را ارائه خواهند داد.

 

با توجه به وضعیت بلیت فروشی این دیدار، با وجود سرمای هوا تهران به نظر می رسد فردا ورزشگاه آزادی پر از تماشاگر شود  پرسپولیس در حال حاضر 6 امتیاز بیشتر از تراکتورسازی دارد و حتی نتیجه مساوی در دیدار فردا برای شاگردان برانکو نتیجه خوبی به حساب می آید.

 

در شرایطی که پرسپولیس در صورت پیروزی مقابل تراکتور با رساندن فاصله خود با این تیم به 9 امتیاز و با توجه به بازی های خانگی پیش رو بخش زیادی از راه قهرمانی را طی خواهد کرد.

خبر ورزشی


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها