کد خبر: ۴۲۵۰۶۸
زمان انتشار: ۱۳:۳۰     ۱۰ تير ۱۳۹۶
بعدازظهر امروز و اوایل امشب و همچنین ساعات پایانی روز آینده، در جنوب سمنان، جنوب تهران، بخشی از قم، شمال اصفهان، استان البرز، قزوین و استان مرکزی وزش باد نسبتاً شدید، گاهی همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌‌شود.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، براساس تحلیل نقشه‌های پیشیابی و هواشناسی در سه روز آینده در پاره‌ای نقاط شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و در برخی ساعات گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

بعدازظهر امروز و اوایل امشب و همچنین ساعات پایانی روز آینده در جنوب سمنان، جنوب تهران، بخشی از قم، شمال اصفهان، البرز، قزوین و استان مرکزی وزش باد به نسبت شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌‌شود.

از بعدازظهر امروز در سواحل شمالی کشور افزایش ابر، بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود، ضمن آنکه بعدازظهر امروز در شمال غرب کشور رگبار و باران و رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید رخ خواهد داد؛ این شرایط روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری علاوه بر سواحل خزر و شمال غرب کشور، ارتفاعات زاگرس مرکزی را نیز دربرمی‌گیرد.

شرق دریای عمان در سه روز آینده مواج است.

آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود که این شرایط نیز روز دوشنبه حاکم است؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 36 و 24 درجه خواهد بود.

روز آینده، اهواز با بیشینه دمای 48 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهر کرد با کمینه دمای 8 درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان خواهد بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز هشتم تیرماه امسال 209.5 میلیمتر ثبت شد، بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 230.8 میلیمتر بود، بنابراین تا این تاریخ بارش سال جاری 90.8 درصد بارش سال گذشته است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها