کد خبر: ۴۲۵۵۴۹
زمان انتشار: ۲۰:۴۵     ۱۶ تير ۱۳۹۶
آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در حالی به کار خود پایان داد که از روزهای قبل حضور صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سخنران اصلی اعلام شده بود اما وزیر در واسط برنامه، سالن کوثر را ترک کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم، آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در حالی به کار خود پایان داد که از روزهای قبل حضور سید رضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سخنران اصلی اعلام شده بود اما وزیر در واسط برنامه، سالن کوثر را ترک کرد.

دلیل رفتن زود هنگام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را از حجت‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی جویا شدیم که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به خبرنگار تسنیم گفت: زمان مراسم اختتامیه تا اذان مغرب و عشا به طول انجامید و به همین دلیل و با توجه به تاخیر در پرواز وزیر، ایشان جلسه را ترک کردند.

وی افزود: ما وزیر ارشاد را تا پاویون فرودگاه شهید بهشتی اصفهان همراهی کردیم و ایشان به تهران بازگشتند.

اما نکته قابل توجه این است که سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان در طول 7 روز خود، شاهد حضور اجرایی مسئولان ارشاد استان نبود و هنرمندان در مراسم اختتامیه نیز از صحبت‌های وزیر محروم شدند که این موضوع سبب اعتراض برخی از هنرمندان شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها