کد خبر: ۴۲۶۵۰۴
زمان انتشار: ۱۴:۵۱     ۳۱ تير ۱۳۹۶
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از جلسه کمیته تعامل با دولت این فراکسیون با رئیس جمهور خبر داد و گفت: فردا ۱۵ شاخص کابینه دوازدهم از دیدگاه فراکسیون، به رئیس جمهور اعلام خواهد شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر، رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از جلسه کمیته تعامل با دولت این فراکسیون با رئیس جمهور خبر داد و گفت: فردا ۱۵ شاخص کابینه دوازدهم از دیدگاه فراکسیون، به رئیس جمهور اعلام خواهد شد.
 
حمید رضا حاجی بابایی از جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی با رئیس جمهور خبر داد.
 
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این جلسه ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه برگزار خواهد شد اظهار داشت: در این جلسه ۱۵ شاخص فراکسیون نمایندگان ولایی برای انتخاب کابینه دوازدهم به رئیس جمهور اعلام می شود.
 
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به حضور کمیته ۱۵ نفره تعامل با دولت این فراکسیون در جلسه با رئیس جمهور افزود: فراکسیون نمایندگان ولایی به دنبال سهم خواهی نیست و فقط به دنبال تشکیل کابینه ای کار آمد و بدون حاشیه می باشد.
 
محمود واعظی وزیر ارتباطات هفته گذشته در نشست مجمع عمومی فراکسیون نمایندگان ولایی تا کید کرد:  به نیابت از آقای روحانی از دوستان این فراکسیون می خواهم به ما کمک کنند. نگاه دولت به فراکسیون های مجلس متفاوت نیست. ما بهترین رابطه را با اعضای این فراکسیون داریم. برخی فراکسیون ها خودشان تبلیغ می کنند که دولت با ما بهتر است.
اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها