کد خبر: ۴۴۶۹۶۰
زمان انتشار: ۱۹:۵۳     ۰۲ مهر ۱۳۹۷
جمعه انجام می‌شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به حادثه تروریستی اهواز گفت: در راستای محکومیت اقدام ددمنشانه استکبار جهانی در حمله به مردم بی‌گناه اهواز مردم ولایت‌مدار تهران روز جمعه از دانشگاه تهران تا میدان انقلاب راهپیمایی می‌کنند.
به گزارش پایگاه 598، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه تروریستی اهواز اظهار داشت: در روز‌های محرم که ملت ایران عزادار بود و در آغازین روز هفته دفاع مقدس که ملت مقاوم ایران برای گرامیداشت ایام ایثار و شهادت برنامه داشت بار دیگر دست استکبار جهانی از آستین تروریست‌های مزدور و خودفروخته بیرون آمد و جنایت دیگری را رقم زد و در ایام اسارت اهل بیت (ع) عاشورای دیگری در اهواز رقم زده شد.

وی در ادامه تصریح کرد: از کودک ۴ ساله تا جانباز ۷۰ درصدی و مردم بی‌گناه و بی‌دفاع در عملیاتی کور و بی‌هدف به شهادت رسیدند و مزدوران استکبار بار دیگر خباثت و رذالت خود را به نمایش گذاشتند از یک سو جنایتی که این تروریست‌ها انجام دادند و از سوی دیگر حمایت آمریکایی‌ها و برخی از دولت‌های مزدور و خودفروخته به اصطلاح عربی در کشور‌های جنوبی خلیج فارس نشان داد که اوج خباثت این دولت‌ها با ملت ایران همچنان باقی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: ما وظیفه داریم با خانواده‌های شهدای مظلوم اظهار همدردی کنیم ضمن اینکه عرض تسلیت داریم به آن‌ها می‌گوییم که خون‌های مطهر شهدای آن‌ها سبب رسوایی هر چه بیشتر دشمنان ایران می‌شود.

محمودی با اشاره به محکومیت جنایات استکبار تصریح کرد: از این‌رو مردم ولایت‌مدار تهران با برگزاری تظاهرات بعد از نماز جمعه از دانشگاه تهران تا میدان انقلاب به دنیا اعلام می‌کنند که این عملیات دَدمنشانه هرگز نمی‌توانند ملت ایران را از پای درآورد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از مردم تهران دعوت می‌کنیم در این جمعه که هنوز مردم سوگوار اباعبدالله حسین (ع) هستند ضمن حضور در نماز جمعه بعد از نماز از درب اصلی دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب راهپیمایی کنند و بار دیگر روحیه انقلابی و ایستادگی خود را به نمایش بگذارند، بدیهی است که دشمنان از این حرکت انقلابی این پیام را خواهند گرفت که ملت ایران اهل سازش و تسلیم نیستند و هرگز با ترور و تهدید و تحریم نمی‌توانند ملت ایران را زمین‌گیر کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها