کد خبر: ۴۵۴۱۸۳
زمان انتشار: ۱۵:۵۵     ۰۵ فروردين ۱۳۹۸
آخرین خبرها حاکی از آن است که برق ۷۰ روستای محور پلدختر- خرم‌آباد، آب ۵۰ روستای بخش معمولان و راه دسترسی ۴۰ روستای این بخش قطع است.
به گزارش پایگاه 598، طاها متش پور مدیر شرکت توزیع برق پلدختر در گفت و گو با خبرنگار مهر، گفت: در مسیر پلدختر به خرم آباد به دلیل طغیان رودخانه کشکان و سقوط شبکه برق در آب و تخریب تیرهای برق، برق ۷۰ روستای این محور قطع شده است.

وی با بیان اینکه به دلیل اینکه آب وارد جاده شده جاده‌ها مسدود است و نمی‌توانیم برای برقراری برق به منطقه برویم، تصریح کرد: درخواست نیروهای کمکی از خرم آباد و کوهدشت داشته‌ایم، خسارت سنگینی به زیرساخت‌های برق وارد شده است.

شهاب محمودی مدیر شرکت آب و فاضلاب پلدختر نیز در گفت و گو با مهر گفت: با تلاش نیروهای برق و آب و فاضلاب شهری مشکل ۶ چاه آب روستای گل گل برطرف شد و آب شهر پلدختر وصل شد.

وی از مردم خواست به دلیل اینکه آب مخزن پایین است در مصرف آب صرفه جویی کنند.

سید حبیب الله موسوی بخشدار معمولان نیز در گفت و گو با مهر با اشاره به اینکه پل چم شهران، دم رود افرینه، زورانتل و کلهر در اثر طغیان رودخانه کاملاً به زیر آب رفته است، افزود: راه ارتباطی ۴۰ روستا به طور کامل قطع شده است، آب ۵۰ روستا نیز به دلیل تخریب مجتمع کوثر قطع است.

وی با اشاره به اینکه در داخل شهر معمولان ۱۰۰ خانه مسکونی دچار آبگرفتگی شده‌اند و ‬ در منطقه چم شهران ۱۰ واحد زیر آب رفته است؛ گفت: ‬وضعیت در شهر معمولان و روستاهای اطراف آن بحرانی است و نیاز مبرم به چادر، پتو و بسته غذایی داریم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها