کد خبر: ۴۵۵۵۷۵
زمان انتشار: ۱۸:۳۲     ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸
یک منبع آگاه با اشاره به نشتی واحد RFCC ‌پالایشگاه اراک از یک هفته قبل گفت: به دلیل تعمیر این واحد، تولید بنزین این پالایشگاه نصف شد و انتظار می‌رود این واحد ظرف امروز و یا فردا به تولید بنزین بازگردد.

به گزارش پایگاه 598، یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، با اشاره به خروج واحد RFCC پالایشگاه امام خمینی اراک از مدار تولید از یک هفته قبل گفت: نشستی که در این واحد گزارش شد، موجب گردید تا متخصصان این پالایشگاه تصمیم بگیرند تا این واحد از مدار تولید بنزین خارج شود.

وی ادامه داد: پس از آنکه این نشستی رفع شد، تصمیم به تمیزکاری این واحد گرفته شد. به همین دلیل کوک‌هایی که داخل این رآکتور وجود داشت تخلیه شد.

به گفته این مقام آگاه، در حال حاضر مراحل اورهال این واحد در روزهای پایانی به سر می‌برد و متخصصان این پالایشگاه سعی دارند به زودی این واحد را راه‌اندازی کنند که انتظار می‌رود این واحد ظرف امروز و یا فردا به تولید بنزین بازگردد.

به گزارش خبرنگار فارس، پالایشگاه امام خمینی اراک روزانه 16 میلیون لیتر بنزین تولید می‌کرد که با خروج واحد RFCC  تولید بنزین در این پالایشگاه نصف شد و به  8 میلیون لیتر در روز رسید.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها