کد خبر: ۴۵۵۶۱۵
زمان انتشار: ۱۱:۳۴     ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
معاون سیمای رسانه ملی گفت: افزون بر ویژه برنامه‌های قرآنی و سریال‌های متنوع، چهار شبکه میزبان ویژه برنامه‌های سحر و افطار می‌شوند.
به گزارش پایگاه 598، سید مرتضی میرباقری در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما درباره ویژه برنامه‌های رمضانی تلویزیون گفت: شبکه‌های یک، دو و سه سیما، مجموعه‌های تلویزیونی را برای مخاطبانشان تدارک دیده اند؛ مجموعه تلویزیونی «برادر جان» ملودرامی متفاوت است و درون مایه مذهبی دارد، این مجموعه تلویزیونی بازیگران بسیار خوب همانند علی نصیریان و نیز متن روان و دیالوگ‌های خوبی دارد.

وی افزود: شبکه دو مجموعه تلویزیونی «دلدار» را پخش می‌کند و برادران محمودی برای ساخت این اثر، همان تیم «سایه‌بان» را به کار گرفته اند.

میر باقری گفت: شبکه یک، مجموعه تلویزیونی «از یاد‌ها رفته» را با مضامین تاریخی دارد و سه جنس مجموعه تلویزیونی متفاوت ماه مبارک رمضان امسال روی آنتن می‌روند و امیدواریم با استقبال خوبی همراه شوند.

وی درباره ویژه برنامه‌های سحر و افطار رسانه ملی افزود: چهار شبکه ما، ویژه برنامه افطار و سحر دارند، همچنین تصمیم داریم در ۱۶ روز اول رمضان با مسابقات و برنامه‌های ترکیبی به ویژه در شبکه سه و نسیم فضایی شاد ایجاد کنیم.

میرباقری گفت: در ماه مبارک رمضان شرایط ویژه و خاصی داریم و چون مردم مستقر هستند بیشتر از برنامه‌ها استقبال می‌کنند.

وی افزود: ترتیل قرآن و تفسیر قرآن علاوه بر شبکه قرآن در یک شبکه مجازی نیز ۲۴ ساعته پخش می‌شود و در هر ساعت شبانه روز یک ترتیل قرآنی را پخش خواهیم کرد.

میرباقری گفت: بعد از اذان صبح از حرم رضوی تا افطار برنامه‌های قرآنی خواهیم داشت.

معاون سیمای رسانه ملی افزود: همچنین ماه رمضان فرصتی برای پخش سخنرانی‌های مراجع تقلید است، در این ایام ۲۰ سخنرانی را پخش خواهیم کرد.

میرباقری با بیان اینکه ما سه شب قدر را پیش رو داریم، گفت: برنامه‌های ویژه شب قدر را داریم، همچنین برای فلسطین و روز قدس برنامه‌هایی با محوریت مقاومت تولید کرده ایم.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها