آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۲۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
معاون فرهنگی وزارت علوم از ابلاغ مصوبه حجاب و عفاف در ۳۰ گام خبر داد و گفت: این مصوبه می‌تواند به ترویج و آمادگی بیشتر برای رعایت حجاب و عفاف و وضعیت پوشش کمک کند.
به گزارش پایگاه 598، غلامرضا غفاری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مصوبه حجاب و عفاف و ۳۰ گامی که در این زمینه تهیه و به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است، گفت: مصوبه حجاب و عفاف در ۳۰ گام را اول سال به دانشگاه‌ها ابلاغ کردیم.

وی ادامه داد: درحال حاضر خیلی از این موارد در دانشگاه‌ها در حال انجام هستند و این ۳۰ گام در واقع مجموعه‌ای از اقداماتی هستند که می‌توانند به ترویج و آمادگی بیشتر برای رعایت حجاب و عفاف و وضعیت پوشش کمک کنند.

معاون فرهنگی وزارت علوم با بیان اینکه این ۳۰ اقدام بخش‌های مختلف را فرا می‌گیرد افزود: بخش عمده آن در زمینه آگاهی‌هایی است که باید داده شود، کار‌های فکری که در خصوص موضوع حجاب و عفاف انجام شود، نشست‌هایی که باید برگزار شود.

وی ادامه داد: اقدامات فرهنگی دیگری هم که در قالب‌های مختلف در نظر گرفته شده و در واقع عمده این ۳۰ گام در دانشگاه‌ها اجرا می‌شود و برآمده از تجربه دانشگاه هاست.

به گزارش مهر، غلامرضا غفاری پیش از این درباره ابلاغ یک آیین نامه پوشش واحد به دانشگاه‌ها در سال تحصیلی جدید گفته بود: دانشگاه‌ها خودشان آیین نامه پوشش دارند و درعین حال تاکید ما برای دانشگاه‌ها این است که به این قواعد توجه کنند و از دانشجویان می‌خواهیم در این حوزه مشارکت داشته باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: