آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۳۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
علی نوری، کارشناس تلویزیونی الکاس توئیت کرده است که منابع خبری اطلاع دادند فدراسیون فوتبال عراق قصد دارد از بازی پیش روی خود در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برابر تیم ملی ایران انصراف بدهد.
به گزارش پایگاه 598، علی نوری، کارشناس تلویزیونی الکاس توئیت کرده است که منابع خبری اطلاع دادند فدراسیون فوتبال عراق قصد دارد از بازی پیش‌روی خود در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برابر تیم ملی ایران انصراف بدهد.

عراقی‌ها می‌خواهند با هدف کمک و حمایت از این کشور به واسطه مشکلاتی که در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کند توجه جامعه جهانی را جلب کنند.

عراق بیش از یک ماه است که با اعتراضات مردمی مواجه شده است. آخرین اخبار درباره اتفاقات این کشور حاکی است که سازمان ملل راهکارهایی را برای حل و فصل این مسئله ارائه داده است.

با این وجود این توئیت درحالی توسط این گزارشگر معروف منتشر می‌شود که تیم ملی عراق سه روز دیگر باید در اردن به مصاف تیم ملی ایران برود و هدف آن هم می‌تواند برهم زدن تمرکز تیم ایران در آستانه این بازی باشد.

بازی تیم های عراق و ایران یک بازی حساس در راه صعود به جام جهانی است و برنده این بازی شرایط خیلی خوبی در جدول پیدا خواهد کرد.

ادعای عجیب خبرنگار عراقی؛ تیم ملی عراق مقابل ایران بازی نمی‌کند!

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: