کد خبر: ۴۶۶۰۲۶
زمان انتشار: ۱۵:۲۷     ۲۲ دی ۱۳۹۸
حاجی زاده به خواست مردمش مقابل دوربین‌ها قرار گرفت و آبروی یک عمر مجاهدت خالصانه اش را شرافتمندانه هزینه تصمیم خطای یک شخص در شرایط بسیار سخت کرد.
به گزارش پایگاه 598، سردار «غلامرضا جلالی» رئیس سازمان پدافند غیرعامل در واکنش به سخنان روز گذشته سردار حاجی‌زاده درباره سرنگونی هواپیمای اوکراینی، در کانال شخصی خود در پیام رسان سروش مطلبی را منتشر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

حتم دارم جمله‌ای که سردار حاجی زاده گفت که‌ای کاش مرده بودم و این روز را نمیدیدم از اعماق وجود و دلشکسته این سرباز وفادار وطن بیرون آمده است.

حاجی زاده به خواست مردمش مقابل دوربین‌ها قرار گرفت و آبروی یک عمر مجاهدت خالصانه اش را شرافتمندانه هزینه تصمیم خطای یک شخص در شرایط بسیار سخت کرد.

حادثه خیلی تلخ است. یک سو عزیزانی که پاره وطن بوده اند در آسمان پرپر شده اند و سوی دیگر سربازانی که تمام عمرشان را هزینه امنیت این مردم کرده‌اند احساس شکست و غم می‌کنند.

خداوند تاوان این داغ بزرگ که ترامپ و دولت تروریستش به دل ملت ایران گذاشت را خواهد ستاند.

به حاجی زاده و همه سربازان وطن می‌گویم این ملت بزرگ و شریف هیچگاه قدرناشناس نبوده است. همه ما سوگوار آن‌ها هستیم که رفته‌اند، اما فراموش نمیکنیم امثال شما عمریست که جانتان را کف دست گرفته اید و برای امنیت این مردم در بیابان‌های منطقه می‌جنگید.

آن‌هایی که اکنون به سپاه فحاشی میکنند از جای دیگری دلشان پر است. از کور شدن چشم فتنه در منطقه... از رزم چشم‌نواز شما در عین الاسد!

می‌دانم که امشب از خدا فقط شهادت می‌خواهی...

غلامرضا جلالی


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۲
در انتظار بررسی: ۴
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
-
۱۵:۳۷ - ۲۲ دی ۱۳۹۸
۰
۰
خدایا این نیروهای پاک همچون سردار حاجی زاده را حفظ کن.
پاسخ
Saini
Switzerland
۲۳:۳۰ - ۲۲ دی ۱۳۹۸
۰
۰
زنده باد سردار حاجی زاده
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها