کد خبر: ۴۶۶۲۰۵
زمان انتشار: ۱۴:۵۴     ۲۷ دی ۱۳۹۸
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد تحولات اخیر منطقه و عملیات موشکی ایران علیه پایگاه آمریکا در عراق در نماز جمعه امروز به تیتر بسیاری از رسانه های خارجی مبدل شد.
به گزارش پایگاه 598، رسانه‌های مختلف خارجی با انتشار محورهای اصلی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی به پوشش نماز جمعه امروز، ۲۷ دی، تهران پرداختند.

«رویترز» با تیتر کردن عبارت "سیلی ایران به آمریکا" به پوشش بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نمازجمعه امروز پرداخته و نوشت: «این واقعیت که ایران چنین قدرتی برای زدن سیلی به صورت قدرتی جهانی را دارد، دست خداوند را نشان می‌دهد.»

«آسوشیتدپرس» نیز با انتشار این جمله از بیانات رهبر معظم انقلاب به پوشش خبر نماز جمعه امروز تهران پرداخت: «حمله ایران به پایگاه آمریکا ضربه محکمی به تصویر آمریکا بود.»

«جروزالم پست»، رژیم صهیونیستی نیز بیانات ایشان در مورد سپاه قدس را به عنوان محور اصلی منتشر کرد.
 
«واشنگتن پست»، دیگر رسانه آمریکایی نیز با انتشار جمله «حمله ایران به پایگاه آمریکا ضربه به تصویر آمریکا بود»، این خبر را منتشر کرد.
 
«اسکای نیوز» انگلیس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد غیرقابل اعتماد بودن کشورهای اروپایی نوشت: «آیت الله خامنه‌ای با اشاره به غیرقابل اعتماد بودن ملل اروپایی از جمله انگلیس تاکید کردند تهران مخالف مذاکره با هیچکس نیست مگر آمریکا.»
 
«دویچه وله» آلمان نیز نوشت: «آیت الله خامنه‌ای خطاب به نمازگزاران گفتند ترور سردار قاسم سلیمانی  "ننگی بر پیشانی دولت آمریکا" است و این کشور با این اقدام ماهیت تروریستی خود را فاش کرد.»
 
«تایم» انگلیس این جمله از بیانات مقام معظم رهبری را در نماز جمعه امروز تیتر کرد: «ترامپ دلقکی است که وانمود می‌کند حامی مردم ایران است، اما خنجری زهرآلود در پشت ملت فرو می‌کند.»
 
«استریت تایمز» سنگاپور، در پوشش بیانات مقام معظم رهبری، برخورداری ایران از حمایت الهی در زدن سیلی به صورت یک قدرت جهانی را تیتر کرد.
 
«سی‌ان‌بی‌سی»، «اکسپرس نیوز»، «بلومبرگ»، «الجزیره»، ... از دیگر رسانه های انگلیسی زبانی بودند که به انتشار محورهای اصلی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز جمعه امروز پرداختند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها