کد خبر: ۴۶۹۷۲۲
زمان انتشار: ۱۵:۱۳     ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی از جزئیات واریز سهمیه بنزین برای ایثارگران خبر داد.
به گزارش پایگاه 598، باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی از جزئیات واریز سهمیه بنزین برای ایثارگران خبر داد.

در هفته گذشته اعتبار سهمیه جانبازان واریز شد و سقف مجاز استفاده از این سهمیه ۲۰۰ هزار لیتر است.

براساس این گزارش؛ این افراد می‌توانند در جایگاه‌های عرضه سوخت از طریق کارت‌های بانکی نسبت به خرید سوخت اقدام کنند. طبق مصوبه اعلام شده سقف سهمیه سوخت جانبازان روزانه ۲۰۰ هزار لیتر خواهد بود و افزون بر آن امکان دارد طبق فهرست‌های دریافتی از بنیاد شهید و امور ایثارگران به تعدادی از این افراد باز هم سهمیه‌ای افزوده می‌شود.

به تازگی مدیر کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام جزئیات اختصاص بنزین روزانه به ایثارگران واجد شرایط را اعلام کرد.

بر این اساس؛ جانبازان ۷۰ درصد ویژه ماهیانه ۲۷۰ هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت ۱۸۰ لیتر بنزین سهمیه سوخت دریافت می کنند و سایر جانبازان ۷۰ درصد ماهیانه ۲۲۵ هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت ۱۵۰ لیتر بنزین سهمیه سوخت خواهند داشت.

همچنین جانبازان ۵۰ درصد تا ۶۸ درصد ماهیانه ۱۸۰ هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت ۱۲۰ لیتر بنزین سهمیه سوخت دریافت می کنند.

تعدادی از فرزندان شهدا و جانبازان بین ۲۵ تا ۴۹ درصدی که به تشخیص کمیسیون پزشکی بنیاد دارای ضایعات جسمی و حرکتی هستند و توانایی استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی را ندارند ماهیانه ۱۳۵ هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت ۹۰ لیتر بنزین سهمیه سوخت درنظر گرفته شده است.

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی با اشاره به جزئیات اختصاص بنزین روزانه به ایثارگران گفت: این میزان سهمیه سوخت مربوط به خود بنیاد شهید و امور ایثارگران است و فقط اطلاعات افرادی رو که مشمول سهمیه هستند به شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی اعلام می کنند و ما اعتبار را برای این افراد واریز می کنیم.

او ادامه داد: در واقع شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی به هیچ عنوان عدد و سهمیه را اعلام نمی کند و تنها مجری هستیم به طوری که پس از دریافت اطلاعات و استعلام های مورد نیاز سهمیه واریز می شود.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی اضافه کرد: در حال حاضر تمامی زیرساخت‌های سامانه هوشمند سوخت آماده است و این تغییرات از روز گذشته در سامانه اعمال شده و هم‌اکنون سهمیه سوخت ترمیمی از طریق اعتباری در کارت‌های بانکی این افراد اعمال شده است و این افراد می‌توانند در جایگاه‌های عرضه سوخت حتی از طریق کارت‌های بانکی نسبت به خرید سوخت اقدام کنند.


اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها