آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۴۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
نوبخت پاداش وکیل الدولگی جعفرزاده را پرداخت کرد؟!
همان طور که پیش بینی می شد برخی وکیل الدوله های حاضر در مجلس دهم پس از ناکامی در انتخابات مجلس اعم از ردصلاحیت و یا ناکام در جلب نظر مردم، در حال مسئولیت گرفتن در دولت هستند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جهان، سایت های استانی گیلان مدعی شده اند که محمدباقر نوبخت برای غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی از چهره های نزدیک به لاریجانی و همچنین از نمایندگان وکیل الدوله مجلس دهم، حکم ریاست سازمان نقشه برداری را صادر کرده است!

جعفرزاده، نماینده رشت در مجالس نهم و دهم و همچنین رئیس فراکسیون به ظاهر مستقلان مجلس دهم بود که صلاحیت وی برای دوره یازدهم مجلس از سوی شورای نگهبان رد شد.

گفتنی است، جعفرزاده ایمن آبادی که در دوران نمایندگی خود جشن تعداد فالوورهای صفحه اینستاگرامش را گرفته بود و روز دیگر از میزان حقوق مجلس گلایه کرده بود، جانشین مسعود شفیعی دیگر رئیس گیلانی سازمان نقشه برداری می شود که نزدیک به دو سال در این سازمان فعالیت می کرد.

با این اوصاف، همان طور که پیش بینی می شد برخی وکیل الدوله های حاضر در مجلس دهم پس از ناکامی در انتخابات مجلس اعم از ردصلاحیت و یا ناکام در جلب نظر مردم، در حال مسئولیت گرفتن در دولت هستند. البته که برخی عناصر نظیر کاظم جلالی، قبل از انتخابات مجلس یازدهم آینده را پیش بینی کرده بودند و زودتر حکم سفیر ایران را در مسکو دریافت کردند.

درباره انتصابات قابل تامل نوبخت باید یادآوری کرد که دو هفته پیش هم او در حکمی، نسرین وزیری از خبرنگاران اصلاح طلب و فعال در فتنه 88 که سابقه بازداشت بعد از هتک حرمت عاشورای آن سال را هم داشت، به عنوان رییس مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان برنامه و بودجه منصوب کرد. وزیری پیش از این انتصاب، رئیس حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نقشه برداری کشور بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: