کد خبر: ۴۸۲۱۹۴
زمان انتشار: ۲۰:۰۵     ۲۵ آذر ۱۳۹۹
بانک کارآفرین با هدف تکریم و قدردانی از کادر درمان و به منظور پاسداشت تلاش‌های جامعه پزشکی، جهت ارائه تسهیلات به افراد واجد شرایط، با بیمارستان استاد شهریار تبریز تفاهمنامه امضا کرد.
به گزارش پایگاه 598، موضوع این تفاهمنامه همکاری، اعطای تسهیلات به اشخاص معرفی شده از سوی بیمارستان استاد شهریار تبریز در قالب طرح های تسهیلاتی جاری بانک خواهد بود. لازم به ذکر است که افراد موردنظر باید دارای صلاحیت اعتباری بر اساس دستورالعمل‌های اعتباری بانک کارآفرین و بانک مرکزی باشند.

گفتنی است بانک کارآفرین با هدف پاسخگویی به نیازهای جامعه پزشکی و به منظور ارائه راه‌حل‌های نوین بانکی، پیش از این با بیمارستان‌های امام سجاد (ع)، ابن‌سینا و کیان در تهران تفاهمنامه امضا کرده بود. ارائه تسهیلات در قالب طرح های ارزش سلامت و صبا، استقرار باجه‌‌های ارائه خدمات بانکی در بیمارستان‌ها، حضور مستمر در کنگره‌های علمی جامعه جراحان ایران و... از دیگر اقدامات این بانک در این رابطه بوده است.

مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح های تسهیلاتی می‌توانند با مرکز تماس این بانک به شماره 23350-021 تماس حاصل نمایند. همچنین شعبه استاد شهریار تبریز در خصوص این تفاهمنامه پاسخگوی سوالات مشتریان خواهد بود.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها