نشانی پایگاه خبری ‌۵۹۸ درفضای مجازی: https://www.instagram.com/www_598_ir/   ایتا: https://eitaa.com/www_598_ir                                       توییتر: Twitter.com/www_598_ir                                       تلگرام: telegram.me/www_598_ir              
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۳۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
رئیس جمهور گفت: اعلام کرده بودم که آماده‌ام تا خود من اولین فردی باشم که واکسن کرونا را دریافت می‌کند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در مراسم آغاز واکسیناسیون سراسری علیه بیماری کرونا خطاب به سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان گفت: اینکه فرزند شما واکسن را دریافت می‌کند پیامی است به مردم که اگر ما واکسن قابل اعتمادی را معرفی‌ میکنیم مردم نسبت به آن اطمینان داشته باشند. من دیشب به دوستان گفتم کاملا آماده‌ام که خود من اولین فرد باشم تا واکسن را دریافت می‌کنم.

وی با اشاره به تزریق واکسن کرونا به فرزند وزیر بهداشت ادامه داد: بسیار کار زیبا و قشنگی بود که همه مردم بدانند که وزیر عزیز ما آن کسی که از جانش عزیرتر است و آن فرزند گرامی‌اش است اولین کسی هست که از این واکسن استفاده می‌کند.

رئیس جمهور تاکید کرد: بنابراین مردم مطمئن باشند اگر واکسنی وارد کشور می شود مسئولین همه اعتماد دارند. ان شاالله واکسیناسیون موجب سلامت همه عزیزانی شود که از این واکسن یا واکسن‌هایی که بعداً به کشور وارد می‌شود و واکسنی داخلی استفاده ‌می‌کنند سلامت باشند و بتوانیم مرحله جدیدی را که از این لحظه شروع کردیم در برابر این بیماری آغاز کنیم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: